Najhoršie ženy očami mužov: Tieto typy mužom dokonale pijú krv a nevedia ich po svojom boku vystáť

Nie je žena ako žena! Niektoré však muži z duše neznášajú a rozhodne by si život popri nich nevedeli predstaviť. Akokoľvek sú dobré v sexe alebo vtipné v spoločnosti. O ktoré ide?

Na tieto typy žien začínajú byť muži vyslovene alergickí..., ZDROJ: Profimedia

Na tieto typy žien začínajú byť muži vyslovene alergickí..., ZDROJ: Profimedia

Zdroj: Profimedia

1. Hysterička

Táto žena je postrachom mužského pokolenia viac ako mnohé iné. Prečo? Je otravná, jej emočné eskapády sa nedajú tolerovať a nikdy neviete, čo od nej máte čakať, zhodujú sa v jednej z mnohých diskusií na internete partneri, ktorí mali s podobnými ženami česť. „Žiť po boku takejto ženy je neskutočne vyčerpávajúce a náročné,“ myslí si Peter, ktorý sa nakoniec s hysteričkou rozišiel. Nasledovalo síce peklo, no vraj lepšie akoby mal trpieť celý život.

Prečítajte si: Prečo dnes nebalia muži ženy, ale naopak? (Ne)Budete prekvapení, čo za tým je!

2. Kontrolórka

„Nedala mi dýchať, všetko musela vedieť a všetko sa jej týkalo. Bol som neustále na výsluchu,“ hovorí Marek, ktorý zvedavú frajerku síce miloval, no život s ňou bol vraj neznesiteľný. „Keď som bol s chalanmi vonku, dokázala mi zavolať aj dvadsaťkrát s tým, že ako sa mám, kde som, čo robím a kedy prídem.“ Takéto ženy sa každému po čase zunujú. Vy by ste nechceli mať aspoň štipku súkromia?

3. Manipulátorka

Chce proti vám poštvať polovicu sveta, aby vás mala len pre seba. V jej očiach sú všetci, ktorí sa pohybujú okolo jej objektu záujmu, potenciálnou hrozbou, ktorej sa chce zbaviť za každú cenu. Takejto žene nerobí problém nakydať na partnerovu matku, ohovoriť sestru či otvorene „naložiť“ frajerovmu bratovi. Jej reči sú ako nákaza, ktorá človeka pohltí.

Mohlo by vás zaujímať: 10 najpodstatnejších chýb, ktoré ženy páchajú vo vzťahu: Dámy, naozaj to nejde bez týchto "drobností"?

4. „Pani Múdra“

Všade bola, všetko videla a všetko vie. „Mudruje“ od vidím do nevidím, jej reči mužov v jej okolí vedia maximálne vytočiť. „Moja ex vedela všetko lepšia ako ja. Pomaly vedela lepšie aj to, čo si myslím. Liezla mi parádne nanervy, ten pocit len tak niečo neprekoná. V tomto prípade je mi celkom jedno, že bola v posteli bomba, lebo keby som s ňou mal žiť, rovno si to hodím,“ píše Matej. Komentár asi vôbec netreba, čo poviete?

5. Závisláčka

Alebo inak povedané citová upírka, ktorej životnou úlohou je omotať sa okolo muža svojho života a pohltiť ho svojou prítomnosťou. Jej životnosť vo vzťahu je časovo obmedzená, pretože po čase splynie s nábytkom a muž ju vníma viac ako ťarchu ako svoju rovnocennú partnerku. A bremena sa každý túži čo? No predsa zbaviť!

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba