Speváčka Tina sa rozhodla dokázať ženám, že krásne môžu byť všetky: Aj bez toho, aby mali miery 90-60-90

Stálica našej hudobnej scény, speváčka Tina, sa rozhodla dokázať ženám, že krásne môžu byť všetky... Stačí si len veriť!

Tina sa stála tvárou kampane a snaží sa dokázať, že aj ženy s krivkami by mali mať dostatočné sebavedomie

Tina sa stála tvárou kampane a snaží sa dokázať, že aj ženy s krivkami by mali mať dostatočné sebavedomie

Zdroj: Foto: Profimedia

Život berie s humorom

Tina patrí medzi tie hviezdy, ktoré nemajú problém poodhaliť čo-to zo svojho súkromia. A tí, ktorí ju pozorne sledujú už vedia, aký pohľad na život má. Rodáčka z Prešova berie život taký, aký je a s poriadnou dávkou humoru. Nepotrebuje sa na nič hrať. Svoju ľudskosť dokazuje aj pravidelnými príspevkami, kde jej nerobí problém vystreliť si aj sama zo seba a ukazuje, že aj ona je len človek z mäsa a kostí.

Prečítajte si: Bývalá markizáčka Martina Šimkovičová prekvapila postavičkou: Zmena je na moderátorke podstatne viditeľná

Super mama

Speváčka, ktorá sa na scéne objavuje takmer trinásť rokov, stíha okrem kariéry aj bežné rodičovské povinnosti. A i keď mnohí majú problém zvládať poriadne čo i len jednu, mamička dvoch detí nemá problém navariť, odspievať koncert a vychovávať deti. Tridsaťjeden ročná hviezda zrejme vie, ako nájsť správnu rovnováhu medzi zvládaním všetkých povinností. Klobúk dole. 

 

ked ma cese Anca, moje vlasove folikuly dostavaju fajnovo cez pysky

A photo posted by @tinaslovakia on

 

medailu za statocnost,hrdinsky pretrpel maminkine fotkovanie #MojLeo

A photo posted by @tinaslovakia on

„Krásna pre seba...“

Tak znie názov novej kampane, ktorej tvárou sa stále práve Tina. A nový flek sa rozhodla brať naozaj zodpovedne. Na internete propaguje názory, s ktorými sa stotožňuje mnoho žien. „...to len preto postujem, aby ste milé ženy vedeli, že vás BUDÚ rešpektovať aj bez 90-60-90.. Ale najprv musíte rešpektovať VY SAMÉ SEBA,“ napísala talentovaná a úspešná speváčka pod jednu zo svojich fotiek na sociálnych sieťach. A my nemôžeme nič iné, len s krásnou mamičkou súhlasiť. 

Mohlo by vás zaujímať: Pozreli sme sa na šatník známych Sloveniek a Češiek: Komu to pristalo najviac a komu menej?

Foto:
Profimedia, Instagram.com/tinaslovakia
Zdroj:
rv

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba