Najznámejšie sexi paničky, ktoré víria hollywoodske vody: Tieto „milfky“ nedajú mužom spávať!

Nemajú dvadsať, no sú považované za to najlepšie, čo na trhu zrelých žien je. Tieto paničky sú jednoducho brutálne sexi.

Jenny McCarthy ostane aj napriek iným aktivitám už navždy spájaná so slovíčkom sex

Jenny McCarthy ostane aj napriek iným aktivitám už navždy spájaná so slovíčkom sex

Zdroj: SITA

Jennifer Coolidge

„Stifflerova mama“ z komédie Prci, prci, prcičky, bola oficiálne prvou „milfkou“ vôbec. Práve pri jej filmovej postave sa totiž prvýkrát použil výraz „mama s ktorou by som chcel sexovať“.  Jej kypré tvary a neutíchajúca charizma nenechajú žiadneho chlapa chladným. Rovnako ako o tejto herečke snívajú aj tínedžeri.

Prečítajte si: Dnešní chlapi to radi MILF: Prečo týmto dámam skáču do postele aj o polovicu mladší muži?

Halle Berry

Čokoládová kráska je čerstvo rozvedená, opäť tak srdce poskočilo všetkým jej obdivovateľom, ktorých je neúrekom. Halle Berry je symbolom tmavej krásy a krivky tejto o chvíľu päťdesiatničky sa tešia záujmu mužov od začiatku jej kariéry. Plné, prirodzené prsia a osí driek pútajú pozornosť mladšie aj staršie ročníky ako magnet.

Kim Zolciak

Šesťnásobnú mamu preslávilo účinkovanie v reality šou Skutočné paničky z Beverly Hills, no neostalo iba pri tom. Kim dbá na to, aby celý svet obdivoval jej figúru v tvare presýpacích hodín. A veruže sa jej fanúšikovská základňa poriadne rozrástla. Mladí muži sú z tejto sexi blondínky ako vo vytržení.

Prečítajte si: Z figúry tejto „skutočnej paničky“ vám padne sánka: Wow, táto sexi kosť je mamou šiestich detí!

Yolanda Hadid

Známa aj pod menom Yolanda Foster. Mama modeliek Belly a Gigi Hadid je poriadna trieda. Plavovlasá Yolanda je síce podľa mnohých poriadna mrcha, no vyzerá excelentne, čo poviete? Práve preto táto blondína zastáva popredné priečky v mnohých rebríčkoch. Vrátane rebríčku atraktivity.

Kris Jenner

Mama najznámejších reality hviezd, šiestich Kardashian – Jennerovcov, vyzerá na svojich šesťdesiat rokov naozaj famózne. Stále so sebou nesie to, čo majú všetky tmavovlasé ženy z tohto rodu v krvi – sexepíl a ženskosť na plnej čiare.

Prečítajte si: Šesťnásobná „hot mama“ je zúfalá: Tieto drastické kroky robí, aby mohla súťažiť so slávnymi dcérami!

Lisa Rinna

Preslávil ju seriál Melrose Place, neskôr ju ako zabudnutú herečku oslovili do reality šou o skutočných paničkách. Presne to bol moment, kedy sa z plastikovej Lisy stal sexsymbol, po ktorom zatúžili muži na všetkých kontinentoch, nielen v rodnej Amerike. 

Jenny McCarthy

Vyslúžilá playmate figurovala odjakživa v snoch mnohých mužov, kariéru skúšala aj v hereckej brandži, no veľký rešpekt táto blondínka nikdy nezískala. Napriek tomu, že je aktivistka proti očkovaniam, komička i modelka, nálepky sa jej zbavuje len ťažko a všetci si ju budeme asi navždy spájať so slovíčkom sex.

Foto:
SITA
Zdroj:
fem

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba