Karolína Chomisteková kráľovnou večera, ďalšie krásky nezaostávali: Pod jej vedením sa úroveň missiek zvyšuje!

Známe Slovenky sa opäť predviedli v zaujímavých lookoch na nedávnej charitatívnej akcii. Kráľovná večera, Karolína Chomisteková, nám počas večera na kameru prezradila aj zopár zaujímavostí zo súťaže Miss Slovensko.

Riaditeľka súťaže Miss Slovensko zažiarila počas akcie najviac

Riaditeľka súťaže Miss Slovensko zažiarila počas akcie najviac

Zdroj: Ján Zemiar

Mamba Dasha

Speváčka Mamba Dasha sa zvykne ukazovať vo vyzývavejších kúskoch, no tentokrát sa vydala inou cestou. Transparentná blúzka síce poskytla dokonalý pohľad na jej spodnú bielizeň, no dlhá sukňa so zvýšeným pásom vytvárala dojem konzervatívnosti. Veľmi príjemná zmena.

Prečítajte si: Večer plný krásnych žien: Finalistky súťaže Miss Slovensko sa predviedli v takýchto exkluzívnych róbach!

Abbie Puskailerová

Manželka speváka Thomasa Puskailera, Abbie, je nežné žieňa a pri každej príležitosti to svojimi outfitmi podčiarkuje. Aj teraz sa rozhodla staviť na osvedčenú klasiku – bielu čipku a kvetinový vzor, ktorá blondínke dokonale sadla. 

Eva Cifrová

Bývalá playmate, Eva Cifrová,  dorazila na charitatívnu akciu od hlavy po päty v bielej farbe, ktorú doplnila sexi červenou. Šoubiznisková kráska predviedla dokonalú postavičku a nohy, ktoré jej nejedna žena môže závidieť. 

TWiiNS

Spevácke duo TWiiNS, sa na akcii ukázalo v odvážnych lookoch, ktoré boli súčasťou ich vystúpenia. Čiernobiele overaly mohli divákom poskytnúť dokonalý pohľad na ich krivky. Daniela a Veronika Nízlové sa teda za svoje postavičky hanbiť nemusia. 

Petra Denko

Najkrajšia Európanka, Petra Denko, bola jednoznačne za najštýlovejšiu účastníčku akcie. Sympatická bruneta predviedla, ako sa dá ukážkovo zažiariť v pánskom štýle. Výrazný červený rúž a jemné vlny boli čerešničkou na torte Petrinho dokonalého looku. 

Mohlo by vás zaujímať: Známe krásky z iného uhla: Všetky oči na Monike Hilmerovej, Andrea Verešová inak ako ju vídate

Barbora Bakošová

Počas večera sa nestratila ani Barbora Bakošová. Krehká kráska taktiež dorazila v čierno-bielom outfite. Prvá vicemiss súťaže Miss Slovensko 2015 patrí medzi najvýraznejšie nové tváre nášho šoubiznisu a vďaka perfektnému stylingu sa nemožno tomu ani čudovať. 

Karolína Chomisteková

Riaditeľka súťaže, Karolína Chomisteková, je žena, ktorá presne vie, čo sa jej hodí najviac. Biela róba, ktorá dokonalo kopírovala jej krivky a výrazné náušnice urobili z krásnej Karolíny kráľovnú večera. Bývalá miss nám na akcii poskytla rohovor a na kameru prezradila, čo všetko ešte čaká na súťažiace pred veľkým finále a aj to, kto stojí za jej dokonalým lookom z večera. 

VIDEO: Karolína Chomisteková nám prezradila, prečo je dôležité, aby finalistky využívali sociálne siete

Foto:
Ján Zemiar, Video: Ján Zemiar
Zdroj:
rv

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba