Nočná mora každej ženy: Soňa by na svoju susedu nedala dopustiť, tá sa postavila medzi manželov a...

Soňa je dobráčka od kosti. Nikdy nikomu nechcela zle, práve naopak, pomáhala, kade chodila. Jej prílišná dobrota sa jej stala osudnou...

Spolunažívanie dvoch rodín sa niekedy môže zmeniť na peklo na zemi...

Spolunažívanie dvoch rodín sa niekedy môže zmeniť na peklo na zemi...

Zdroj: Profimedia

Keď sme sa presťahovali do príjemného dvojdomu v dedinke pri Bratislave, bola som nadšená. Konečne kľud, žiaden ruch veľkomesta ani otravná doprava, ktorá mi maximálne liezla nanervy. S manželom sme sa nevedeli dočkať! Všetko bolo v poriadku, tešili sme sa, vyberali každučký detail nášho domu snov. Síce tomu predchádzalo kopec nervov, vo finálne bol náš dom presne taký, ako sme si ho predstavovali. Útulný, farebný a plný očakávaní. O dva roky sa nám narodila prvá dcéra Sára,“ začína svoj príbeh Soňa, ktorá mala v mysli celú budúcnosť nalinkovanú bod po bode. Aj to bola chyba, že sa nevedela v ničom uvoľniť a všetko muselo ísť podľa jej predstáv.

Prečítajte si: Erotické poviedky: Manželka odmietala sex, po jednej noci sa všetko zmenilo!

Susedov si nevyberieš

To je svätá pravda, môžu vám celkom sadnúť, aj nesadnúť. Prvý variant bol prípad Lýdie a Maroša, ktorý kúpili susediacu polovicu domu. Lýdia bola bývalá gymnastka a Maroš zas predavač reklamy na internete. Lýdia vyzerala veľmi dobre, čo Soňu zneisťovalo, no rozumeli si na plnej čiare a kedysi by bola dala za ňu aj ruku do ohňa. Manželské páry sa stali kamarátmi aj v súkromí a začali sa navštevovať. Bolo evidentné, že Lýdia a Sonin muž Jaro, si rozumejú veľmi dobre. „Všímala som si, čo sa medzi nimi deje. Iskrilo to ako hrom a ja som si pripadala ako tretie koleso. Neskôr som zistila, že sa potajomky stretávajú aj mimo domov, počas obedňajších prestávok. Bola som zúfalá, nevedela som, čo robiť,“ spomína Soňa, ktorej kamarátka poradila, aby Lýdiu priamo konfrontovala. Tá ju však len vysmiala a „išla si ďalej svoje“. 

Prečítajte si: Skutočný príbeh Renáty: Keď máte vo vzťahu krízu, nečakáte, že vám muž ublíži tým najhorším spôsobom...

„Spravila zo mňa bláznivú!“

„Keď som o mojich podozreniach hovorila Jarovi, pozeral na mňa ako na bláznivú. Dokonca prišiel s tým, že by som mala začať navštevovať psychológa. Nikdy som si nemyslela, že muž môže uveriť skôr niekomu cudziemu ako svojej vlastnej žene, s ktorou má dieťa,“ hromží Soňa, ktorej spravila sexi suseda zo života peklo.

Mohlo by vás zaujímať: Najčastejšie problémy, ktoré otriasajú vzťahom: Riaďte sa týmito pravidlami a bude sa vám žiť ľahšie

S podozreniami totiž prišlo veľa veľa iných hádok, obvinení a iných nepríjemností, ktoré mladým manželom zhoršili kvalitu života na plnej čiare. Čo však robiť v takom prípade, keď s „nepriateľmi“ alebo ženou – sokyňou bývate v jednom dome oddelenom len dvomi vstupnými dverami? „Je to ťažké. Už si neveríme ako kedysi. Neviem, čo mám robiť,“ uzatvára Soňa. Čo by ste urobili vy? Dajte nám vedieť svoj názor v ankete alebo diskusii pod článkom!

Čo by ste robili na Soninom mieste?

Snažila by som sa dvojicu prichytiť pri klamstve
93
Presviedčala by som manžela, aby sme sa odsťahovali...
215
Nechala by som sa rozviesť...
44
Snažila by som sa susedov "vyštvať"...
14
Hlasovalo: 366

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba