Úžasná premena tuctovej hviezdy na krásnu labuť! Nový imidž známej celebritky vás ohúri

Premena najpopulárnejšej speváčky od začiatku kariéry je naozaj úctyhodná. Kedysi nežne pôsobiaca hviezdička so zvlnenými vlasmi bola stelesnením nevinnosti, no dnes patrí medzi najsexi ženy planéty.

Kedysi sivá myška, dnes krásna labuť! Premena známej hviezdy bije do očí

Kedysi sivá myška, dnes krásna labuť! Premena známej hviezdy bije do očí

Zdroj: SITA

Z tuctového káčatka krásna labuť

Taylor Swift si od začiatku kariéry prešla poriadnou zmenou. Country vymenila za pop a anjelské kučierky za chic bob účes. Dlhonohá speváčka však čoraz častejšie prekvapuje aj svojou postavičkou, ktorá sa s pribúdajúcimi rokmi mení na skutočne ženskú. Dokazujú to aj najnovšie fotografie Taylor z dovolenky, ktorú si užíva so svojím priateľom, DJ-om Calvinom Harrisom.

Mohlo by vás zaujímať: Oskarová herečka Jennifer Lawrence v životnej forme: Osobný tréner prezradil, čo ju stojí mať telo snov!

Niekoľkonásobnej držiteľke cien Grammy zamilovanosť viditeľne prospieva. Veď odkedy tvorí pár so sympatickým kolegom, žiari ako nikdy. A jej istota sa odráža aj v lookoch, ktoré predvádza. Kedysi jej outfity boli módnymi pohromami, teraz je považovaná za najštýlovejšiu hviezdu planéty. 

Našla toho pravého?

Dalo by sa teda povedať, že práve šťastný vzťah mladej hviezdy je tým tajomstvom, ktoré sa skrýva za jej dokonalou premenou z obyčajného káčatka na krásnu labuť. A i keď v minulosti jej romániky nedopadli veľmi dobre, zdá sa, že tentokrát bude tomu inak. Uvidíme čoskoro Taylor v bielom? Nechajme sa pekvapiť...

Prečítajte si: Nahliadli sme do spální známych osobností. V tomto luxuse bývajú hollywoodske hviezdy

 

Foto:
Profimedia, SITA, Instagram.com/taylorswift
Zdroj:
rv

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba