Tie najštýlovejšie Slovenky pokope: Božská Romana Škamlová, pôvabná Anna Amenová a ďalšie!

Otvorenie exkluzívneho butiku BCBG Max Azria pod vedením Romany Škamlovej si nenechali ujsť známe krásky. O tom, že vyzerali naozaj božšky, svedčia aj nasledovné outfity.

Tie najštýlovejšie Slovenky pokope: Božská Romana Škamlová, Anna Amenová a ďalšie!

Tie najštýlovejšie Slovenky pokope: Božská Romana Škamlová, Anna Amenová a ďalšie!

Zdroj: Ján Zemiar

Vo štvrtok večer sa konalo slávnostné otvorenie luxusného butiku BCBG Max Azria. Americká značka s dôrazom na ženskosť a siluetu prilákala množstvo prominentných dám, ktoré nás svojimi sviežimi outfitmi zaujali za posledné obdobie najviac. 

Romana Škamlová

Riaditeľka spomínaného butiku a zároveň bývala miss Romana Škamlová zvolila na tento večer sakové šaty s dvojradovým zapínaním. Pás zdôraznila tenkým zlatým opaskom, ktorý korešpondoval s doplnkami. 

Mária Zelinová

Moderátorka módnej televízie Fashion TV Mária Zelinová je vždy dobre oblečená, no tentokrát vyzerala najozaj geniálne. Čipkované šaty a k tomu semišové čižmy nad kolená vytvárali boho štýl so zachovaním ženskosti. 

Neprehliadnite: Manželka Dana Dangla čoraz viac púta pozornosť: Keď uvidíte nedávnu foto zo spoločnosti, poviete si, wow

Ivana Kičikoleva

Modelka Ivana Kičikoleva zvolila žiarivé žlté minišaty a k tomu dievčenský look. Dlhonohá blondínka sa tak ukázala v inom duchu ako sme boli u nej zvyknutý. Vyzerala roztomilo.

Čítajte tiež: Slovenky predviedli svoj vycibrený vkus: Ultraštíhla Soňa Müllerová, sexi tanečníčka Natália Glosíková!

Barbora Franeková

Bývalá misska Barbora Franeková vniesla do tohto obdobia skutočnú jar. Farby roka, svetlomodrá a pudrovoružová na nej vyzerali prirodzene. Barbora s tvárou bábiky tak potvrdila svoj vycibrený štýl.

Simona Brnová

Modelka a bývalá miss Simona Brnová bola pre nás vždy ženou, ktorej outfity sú odrazom najnovších trendov. Simona je jednoducho o krok vpred a vidieť ju v čiernych mini s výrazným bomberom, bolo pre nás naoazj inšpiratívne.

Anna Amenová

Taktiež bývalá miss Anna Amenová jasne ukázala, v čom sú jej tromfy. Postava Barbie a neskutočný zmysel pre kombinovanie. Spojenie vojenskej zelenej s ružovo-oranžovými topánočkami jej vyšlo na jednotku.

Gabriela Drobová

Riaditeľka Fashion TV Gabriela Drobová prišla na otvorenie butiku v tmavomodrom outfite s červenými prvkami. O tom, že byť “fashion” ju baví, sa presviedčame vždy, keď ju vidíme. 

Karolína Chomisteková

Riaditeľka Miss Slovensko Karolína Chomisteková zvolila zamatové nohavice so sakom, ktoré doplnila ikonickou kabelkou vo výrazných farbách. Tento kontrast vyčaroval celkový dojem naozaj výborný.

Sledujte rozhovor: Karolína Chomisteková kráľovnou večera: Pod jej vedením sa úroveň missiek zvyšuje!

Denisa Mendrejová

Modelka Denisa Mendrejová prišla ako čerstvá mamička v čiernych šatách s červenými ružami. Blondínka si na vzhľad jednoducho potrpí.

Timea Szabóová

Modelka a bývalá miss Timea Szabóová prišla v elegantnej čiernej. Chválime tento nadčasový výzor, nehovoriac za účes a styling, ktorý bol príjemnou bodkou za týmto sexi lookom.

Andrea Heringhová

Andrea Heringhová si nenechala ujsť otvorenie tohto butiku a prehliadku. Zvolila nohavice so zlatými doplnkami a top, ktorý bol s nimi v súlade. Veľmi príjemná kombinácia.

Ktorá zo spomínaných Sloveniek vás svojím štýlom zaujala najviac?

Romana Škamlová
176
Mária Zelinová
298
Ivana Kičikoleva
53
Barbora Franeková
31
Simona Brnová
64
Anna Amenová
245
Gabriela Drobová
23
Karolína Chomisteková
19
Denisa Mendrejová
26
Timea Szabóová
32
Andrea Heringhová
60
Hlasovalo: 1027

Foto:
Ján Zemiar
Zdroj:
fem

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba