Svojou krásou si podmanila takmer celý svet: Nie je však prvoplánová diva, ale štýlová ikona

Pravdou je, že na krásnej brazílskej modelke by aj vrece vyzeralo dobre. Gizele však presne vie, čo sa momentálne nosí a ako zaujať, aby bola v centre pozornosti. Treba však podotknúť, že v nej je, ale právom. Presvedčte sa o tom sami.

V rámci svojej vizáže stavia Gizele tiež na jednoduchosť a eleganciu, ktoré podčiarknu jej prirodzenú krásu
V rámci svojej vizáže stavia Gizele tiež na jednoduchosť a eleganciu, ktoré podčiarknu jej prirodzenú krásu

Sledujú ju milióny

Pôvodom Brazílčanka sa môže pýšiť nielen výstavným telom, za ktorým sa skrýva kus driny, ale aj neskutočne krásnou, až anjelsky pôsobiacou tvárou, ktorá dostane každého. Ak k tomu prirátate jej nezameniteľný štýl, ktorý oslovil mnohé významné módne domy, potom sa niet čo diviť, že ju na sociálnych sieťach obdivujú a predovšetkým lajkujú milióny ľudí. 

Mohlo by vás zaujímať: Tón v tóne vás v tomto období oživí: Niekoľko kombinácií, ktoré by ste možno nezvolili, no stoja za to!

Podľa kritikov expertka na športovú eleganciu 

Modelka je známa predovšetkým ako expertka a módna ikona športovej, ležérnej elegancie. Preto ju môžete na fotografiách na jej sociálnej sieti vidieť pokojne aj v rozťahaných tričkách veľkostiach XXL, no ona vyzerá stále veľmi sexi a moderne. Tu je malá ukážka. 

Zvoncové nohavice "oprášila" aj ona

Gizele  ide s dobou a módne trendy má naozaj v malíčku. Dôkazom toho sú aj tieto fotografie, ktoré pridala na svoj Instagram. Ukazuje sa na nich v zvoncových nohaviciach, či rifliach, ktoré momentálne prežívajú znovuzrodenie. Naviac, Gizele presne vie, v kombinácii s ktorými farbami, či doplnkami vyniknú najlepšie. 

Neprehliadnite: Novodobá ikona posunula krásu na iný level: Z tejto "nevinnej" dračice sú muži celkom hotoví!

Jednoduchosť a elegancia vo všetkom

O tom, že aj v rámci svojej vizáže stavia predovšetkým na jednoduchosť, eleganciu či ležérnosť svedčí aj jej zostrih, či celkovo účesy, ktoré prispôsobuje k svojim výsledným outfitom. Jej obľúbeným je populárny vrkoč, či viaceré vrkoče alebo len tak ležérne spustené vlasy s jemnými vlnami. K tomu takmer neviditeľný make-up, ktorý podčiarkne jej prirodzene tmavé črty a juhoamerickú krásu. Presne takto totiž pôsobí jemne, ale zároveň zvodne. Čo poviete? 

Čítajte tiež: Slovenka, ktorá rozhodila svoje siete v zahraničí: Podarilo sa jej to, čo máloktorej v tejto sfére

Páči sa vám štýl brazílskej modelky Gizele Oliveiry?

Áno
76
Nie
31
Hlasovalo: 107

Foto:
Instagram.com/gizeleoliveira
Zdroj:
MG, instagram.com

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba