Svojou krásou si podmanila takmer celý svet: Nie je však prvoplánová diva, ale štýlová ikona

Pravdou je, že na krásnej brazílskej modelke by aj vrece vyzeralo dobre. Gizele však presne vie, čo sa momentálne nosí a ako zaujať, aby bola v centre pozornosti. Treba však podotknúť, že v nej je, ale právom. Presvedčte sa o tom sami.

V rámci svojej vizáže stavia Gizele tiež na jednoduchosť a eleganciu, ktoré podčiarknu jej prirodzenú krásu

V rámci svojej vizáže stavia Gizele tiež na jednoduchosť a eleganciu, ktoré podčiarknu jej prirodzenú krásu

Zdroj: Instagram.com/gizeleoliveira

Sledujú ju milióny

Pôvodom Brazílčanka sa môže pýšiť nielen výstavným telom, za ktorým sa skrýva kus driny, ale aj neskutočne krásnou, až anjelsky pôsobiacou tvárou, ktorá dostane každého. Ak k tomu prirátate jej nezameniteľný štýl, ktorý oslovil mnohé významné módne domy, potom sa niet čo diviť, že ju na sociálnych sieťach obdivujú a predovšetkým lajkujú milióny ľudí. 

Mohlo by vás zaujímať: Tón v tóne vás v tomto období oživí: Niekoľko kombinácií, ktoré by ste možno nezvolili, no stoja za to!

Podľa kritikov expertka na športovú eleganciu 

Modelka je známa predovšetkým ako expertka a módna ikona športovej, ležérnej elegancie. Preto ju môžete na fotografiách na jej sociálnej sieti vidieť pokojne aj v rozťahaných tričkách veľkostiach XXL, no ona vyzerá stále veľmi sexi a moderne. Tu je malá ukážka. 

Zvoncové nohavice "oprášila" aj ona

Gizele  ide s dobou a módne trendy má naozaj v malíčku. Dôkazom toho sú aj tieto fotografie, ktoré pridala na svoj Instagram. Ukazuje sa na nich v zvoncových nohaviciach, či rifliach, ktoré momentálne prežívajú znovuzrodenie. Naviac, Gizele presne vie, v kombinácii s ktorými farbami, či doplnkami vyniknú najlepšie. 

Neprehliadnite: Novodobá ikona posunula krásu na iný level: Z tejto "nevinnej" dračice sú muži celkom hotoví!

Jednoduchosť a elegancia vo všetkom

O tom, že aj v rámci svojej vizáže stavia predovšetkým na jednoduchosť, eleganciu či ležérnosť svedčí aj jej zostrih, či celkovo účesy, ktoré prispôsobuje k svojim výsledným outfitom. Jej obľúbeným je populárny vrkoč, či viaceré vrkoče alebo len tak ležérne spustené vlasy s jemnými vlnami. K tomu takmer neviditeľný make-up, ktorý podčiarkne jej prirodzene tmavé črty a juhoamerickú krásu. Presne takto totiž pôsobí jemne, ale zároveň zvodne. Čo poviete? 

Čítajte tiež: Slovenka, ktorá rozhodila svoje siete v zahraničí: Podarilo sa jej to, čo máloktorej v tejto sfére

Páči sa vám štýl brazílskej modelky Gizele Oliveiry?

Áno
76
Nie
31
Hlasovalo: 107

Foto:
Instagram.com/gizeleoliveira
Zdroj:
MG, instagram.com

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba