Toto s mužskou výbavou nikdy nerobte: Chlapov to naozaj nevzrušuje

Možno by ste sa mali sústrediť skôr na jemné pohyby...

Ak sa pohrávate s myšlienkou vyskúšať ľad, alebo vosk, rýchlo

Ak sa pohrávate s myšlienkou vyskúšať ľad, alebo vosk, rýchlo

Zdroj: Profimeda

Mužské prirodzenie je v podstate jednoduchá vec, je to niečo ako ohňostroj. Chytíte ho do ruky, rozpálite ho, chvíľku počkáte a o chvíľu príde veľký a hlučný záver. Akokoľvek jednoduchý sa nám môže penis zdať, to, čo sa nachádza pod ním, je iná kapitola a s ňou treba niekedy o niečo opatrnejšie narábať. 

Mužské semenníky, „guľky“, „vajíčka“, alebo akokoľvek ich nazývate, sú u mužov delikátnou záležitosťou a niekedy si na ne potrpia v takej istej miere, ako na svoj penis. Muži sa zdôverili s tým, čo by ste s ich semenníkmi nikdy nemali robiť, aby nedošlo k sexuálnemu faux pas. 

Prečítajte si: Po čom už ženy siahli, keď po ruke nebol vibrátor: Niektoré predmety by ste naozaj nečakali...

1.    Hryzenie 

Pri  orálnom uspokojovaní vášho partnera často príde aj na jeho miešok. Buď to chce on, alebo ste iniciatívne vy, ale nikdy nezabúdajte na to, že tieto dva poklady sú pre pánov veľmi citlivé. Aj malé pohryzenie im môže spôsobiť veľkú bolesť a váš sexuálny akt môže byť predčasne ukončený. 

2.    Odlišné od penisu 

Ak rady partnerovi jeho prirodzenie cucáte a robíte to aj s jeho semenníkmi, robte to veľmi opatrne. Počuli sme už o prípade, kedy žena urobila príliš veľký podtlak a muž tak bol od sexu na nejaký čas odstavený, pretože mu to spôsobilo dlhodobú bolesť. Možno by ste sa mali sústrediť skôr na jemné pohyby jazykom, to bude pre neho iste príjemnejšie. 

Prečítajte si: Netradičný trik ako napumpovať vaše (a partnerovo) libido: To, o čo pôjde, vás prekvapí na plnej čiare!

3.    Holenie 

Muž si nechal oholiť svoje semenníky svojou partnerkou a hádajte, ako to dopadlo. Koža na mužskom miešku je úplne iná, ako na ktorejkoľvek časti tela a my ju naozaj nepoznáme tak dôverne, aby sme na nej mohli manipulovať so žiletkou. Na tento nápad radšej zabudnite.

Mohlo by vás zaujímať: 5 kurióznych predstáv, na ktoré muži myslia počas masturbácie: Tu je malá ochutnávka z ich súkromia!

4.    Teplé a studené predmety

Ak sa pohrávate s myšlienkou vyskúšať ľad, alebo vosk, rýchlo na to zabudnite. Mužské semenníky sú na teplotu naozaj citlivé a striedanie extrémnych teplôt im vôbec nerobí dobre. Dokonca niektorí muži vedia predpovedať počasie, cítia to totiž v ich výstroji tak, ako náš starý otec v kĺboch. 

Mohlo by vás zaujímať: Top mužské polohy pri sexe: V týchto nás vidia najradšej!

5.    Pamätajte si

To, čo všetko by ste s mužskými semenníkmi robiť nemali, už viete. Netreba na ne ale zabúdať. Každý jeden chlap na tejto zemeguli má rád, keď si ich z času na čas všimnete, pohladkáte, „pomojkáte“ a môžete sa k nim aj prihovoriť. Váš partner to určite ocení

Foto:
Profimedia
Zdroj:
sm

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba