Pridajte tieto potraviny do svojho jedálnička a budete prekvapení, čo to urobí s vaším bruškom

Krásne brucho je alfou omegou mnohých žien, ale rovnako tak aj mužov. A všetci sa asi zhodneme, že jeho dosiahnutie patrí k tým najťažším veciam. Ale nie k nemožným!

Prepracujte sa k plochému brušku vďaka týmto potravinám

Prepracujte sa k plochému brušku vďaka týmto potravinám

Zdroj: Profimedia

Správny prístup je prvoradý aj pri plnení tohto sna. Ploché a pevné brucho nedosiahnete len ľutovaním či výhovorkami. Ak ho chcete, musíte preto urobiť čokoľvek. A začať by ste mali stravou. Každý viac či menej skúsený odborník vám povie, že ak si neustrážite jedálniček, tak na bruško modelky môžete zabudnúť.  My vám však prezradíme, čo do neho pridať, aby ste si svoj sen konečne začali plniť.

Prečítajte si: Slovenka s dokonalým telom prezradila, ako sa dopracovať k postave snov a ako si ju udržať čo najdlhšie!

Fazule

Áno, pri tvarovaní barušných svalov sú fazule veľmi vhodnou potravinou. Rýchlo nás nasýtia a pomáhajú pri rysovaní svalov. 

Paradajky

Vedeli ste, že paradajky tlmia pocit hladu? No zároveň pomáhajú odvodňovať, takže ich pravidelnou konzumáciou môžete predísť nafúknutému brušku. 

Chili papričky

Nakopnú organizmus ako nič iné. Takže pokojne si ich pridávajte do akéhokoľvek jedla, samozrejme v primeranom množstve. Chili papričky, okrem rýchleho spaľovania, v sebe majú veľa vitamínu C a beta karoténu. 

Hnedá ryža

Prečo práve hnedá? Bude to tým, že na rozdiel od bielej, v sebe skrýva množstvo vitamínu B, ktorý urýchľuje spaľovanie. Okrem toho je plná proteínov, čím pomáha nie len formovať, ale udržovať vypracovaný tvar svalov. 

Pozor na veľkosti 

No ako pri každom chudnutí je veľmi dôležité dbať na to, v akých množstvách jedlo konzumujete. Určite ste veľakrát počuli, že radšej jesť v menších dávkach častejšie a verte, nehovorí sa to len tak. Zároveň sa snažte jesť pomaly, jedlo nehltať. Nášmu mozgu trvá takmer dvadsať minút, kým si uvedomí, že žalúdok je už plný.

Mohlo by vás zaujímať: Jedzte a nepriberajte: Pitie tejto prírodnej šťavy počas jedenia, znižuje riziko priberania

Nečakajte zázraky bez pohybu

Bez pohybu sa však ku krásnemu brušku nedostanete. Darmo budete dodržovať všetky predpísané diéty. Nemusíte však navštevovať posilňovňu päťkrát do týždňa. Stačí sa pravidelne venovať športovým aktivitám, najlepšie tým, ktoré nakopnú váš kardiovaskulárny systém. Behajte, bicyklujte alebo stavte na rýchlu chôdzu.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
rv, www.fitnessmagazine.com

Súvisiace články

Vysetrenie.sk

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba