Z dcéry kultového speváka vyrástla zvodná femme fatale: Toto sú tromfy, ktorými odstaví tuctové krásky!

Frances Bean Cobain, dcéra hudobníka Kurta Cobaina, zdedila po otcovi svojský talent i originalitu, ktorá je v dnešnom komerčnom svete vzácnosťou.

Z dcéry uznávaného speváka skupiny Nirvana, vyrástla originálna umelkyňa

Z dcéry uznávaného speváka skupiny Nirvana, vyrástla originálna umelkyňa

Zdroj: Profimedia

Dvadsaťtriročná Frances Bean, nie je typickou mladou ženou, ktorých sú na svete tisíce. Je celkom iná ako všetky ostatné. Frances zdedila po svojich rodičoch len to najlepšie – originalitu, vzťah k umeniu i krásu obdivovaného otca, frontmana Nirvany, Kurta Cobaina. 

Prečítajte si: Tieto celebrity sú v súkromí úplne iné, ako sa na prvý pohľad zdá: V takejto podobe ich nepoznáte!

Zmenená

Po mame, líderke skupiny Hole a problémovej Courtney Love, má zas dcéra, ktorá často mení odtieň vlasov, pozitívny vzťah k plastickej chirurgii. Od rannej mladosti až po dnešok, sa poriadne zmenila, a nie je to len tým, že dospela. Jej pery sú viditeľne plnšie, hovorí sa aj o liposukcii. V rodine Love – Cobain, je však možné všetko! Tieto dve však nie sú najlepšie kamošky, ako by ste si mohli myslieť. Odmalička má Frances s mamou komplikovaný vzťah, sprevádzaný hádkami a konfliktami na každom fronte.

Rozvádza sa

Frances, ktorú celý svet prirovnáva k jej slávnemu otcovi, však nemá šťastie v láske, po problémovom Kurtovi zdedila aj depresie a svojský, pre mnohých nepochopený charakter. Svet v tieto dni obletela aj správa o jej nečakanom rozvode s manželom Isaiahom Silva. Ten však z rozprávkového dedičstva jej otca nedostane ani cent vďaka predmanželskej zmluve. Frances tak bude môcť všetok čas, energiu i peniaze venovať svojim umeleckým sochám a hudbe. 

Prečítajte si: Za to, ako dnes Lana Del Rey vyzerá, vďačí peniazom svojho bohatého otca: Čo všetko je na nej umelé? (Foto vnútri)

 

Foto:
Profimedia, SITA,Twitter
Zdroj:
fem

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba