Budúca rocková hviezda? Takto vyrastá za veľkou mlákou syn Paľa Haberu a to ste ešte nevideli tú podobu

Lámač ženských sŕdc Paľo Habera má s Danielou Peštovou takéhoto roztomilého syna. Bude Paul Junior kráčať v jeho šľapajách?

Paul Junior takto trávi voľný čas: Bude kráčať v šľapajách svojho otca, Paľa Haberu?

Paul Junior takto trávi voľný čas: Bude kráčať v šľapajách svojho otca, Paľa Haberu?

Zdroj: instagram.com/daniela_pestova

Hudobník a spevák Paľo Habera, ktorý sa momentálne vracia na scénu so svojou skupinou Team má naozaj nádhernú rodinu. Topmodelka Daniela Peštová, ktorá sa stala jeho vyvolenou, mu vytvorila skutočne rodinné zázemie. Paľo Habera si idylickú rodinnú atmosféru doslova užíva, o čom svedčia aj fotografie, ktoré obidvaja pridávajú na svoj instagramový účet.

Mohlo by vás zaujímať: Z okatého chlapca vyrástol jeden z najžiadanejších Slovákov: Tejto žene nakoniec zostal verný!

Paul Jr. je odrazom svojho otca

Zatiaľ čo Ela je celá mamina a zdedila naozaj len to najlepšie, Paul Jr. je celý Paľo Habera. Daniela Peštová sa na svojom instagramovom profile z času na čas pochváli rodinnými fotografiami. Ako jedna z mála žien sa na nič nehrá a jej súkromie je odrazom skutočného života plného emócií. Jedna z najúšpešnejších modeliek vôbec je prirodzená, nielen čo sa týka výzoru, ale aj toho, že Daniela považuje rodinu za dar a rovnako tak všetky svoje deti - Yannicka, Ellu a Paula. 

Čítajte tiež: Neverili by ste, ale toto telo patrí štyridsaťpäť ročnej kráske: Daniela Peštová nepozná zub času!

Yannick je už dospelý a z Elly je takisto veľká slečna. Paul Jr. je tak ich zlatíčko. Jeho podobizneň so spevákom Paľom Haberom je naozaj veľká. Daniela ho nedávno zvečnila na fotografii, keď ho našla sedieť za klavírom v takejto póze. Sama ho pritom nazvala, že by budúca rocková hviezda?

Malý Paul Jr. je skutočne poklad. Daniela sa tiež pochválila, že vstávať veďla takejto roztomilej tváričky je skutočne dar a my súhlasíme. Vyzerá to, že Paul bude veľký lámač ženských sŕdc, nemyslíte?

Neprehliadnite: Vyznanie lásky v slovenskom šoubiznise, aké sa len tak nevidí: Známej supermodelke tohto chlapa nejedna žena závidí

Chceli by ste aj vy mať takú spokojnú a šťastnú rodinu?

Áno
295
Nie
14
Hlasovalo: 309

Foto:
Instagram.com/daniela_pestova
Zdroj:
fem

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba