Takto vyzerá najsexi vojačka sveta: Nežná blondínka vás v civile celkom zmätie

Svet modelingu je v prvom rade o výnimočnej kráse žien. Mária Domark sa však okrem diktátu krásy musí podriadiť aj tvrdej disciplíne.

Nezabudnuteľná blondínka je jedinečným príkladom kontrastu krásy
Nezabudnuteľná blondínka je jedinečným príkladom kontrastu krásy

Izraelčanka je jednou z mnohých žien, ktoré si musia splniť vojenské povinnosti voči svojej krajine, a na dva roky vstúpiť do armády. 

Napriek tomu, že má Mária iba 20 rokov  povinnej vojenskej službe sa ani ona sama nevyhla. Nezabudnuteľná blondínka je jedinečným príkladom kontrastu krásy a tvrdého výcviku. Ona sama je šťastná a pyšná, na to, že môže chrániť svoju krajinu. Pre izraelské ženy to znamená zúčastniť sa 90% vojenských aktivít, ktoré podstupujú aj samotní muži. Mladá modelka si svoju ženskosť zachovala aj v tomto tvrdom prostredí. Pri pohľade na krásnu a nebezpečnú Izraelčanku sa nejednému mužovi zvyknú podlamovať kolená. Pre nás ženy je, naopak, inšpiráciou, a obrazom toho, ako nestratiť našu prirodzenú ženskosť napriek drsnému prostrediu, v ktorom sa ocitneme. My v redakcii veríme, že o žene akou je Mária ešte budeme počuť. Jej instagram s viac ako 270 tisíc odoberateľmi túto skutočnosť len potvrdzuje.

Neprehliadnite: Záhadná tanečníčka so sexi pohybmi zo známeho videoklipu: To, ako vyzerá v skutočnosti, by čakal málokto

Sám ruský autor Dostojevskij kedysi tvrdil, že: „Krása zachráni svet,“  a hoci je krása už od počiatku vecou názoru, v prípade Márie je tento výrok možné aplikovať dvojnásobne. 

Mohlo by vás zaujímať: Na pohľad krásna a dokonalá žena: Osud jej však nadelil toho viac, ako sama dokázala uniesť

Foto:
instagram.com/maria_domark
Zdroj:
DD

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba