Takto vyzerá najsexi vojačka sveta: Nežná blondínka vás v civile celkom zmätie

Svet modelingu je v prvom rade o výnimočnej kráse žien. Mária Domark sa však okrem diktátu krásy musí podriadiť aj tvrdej disciplíne.

Nezabudnuteľná blondínka je jedinečným príkladom kontrastu krásy

Nezabudnuteľná blondínka je jedinečným príkladom kontrastu krásy

Zdroj: instagram.com/maria_domark

Izraelčanka je jednou z mnohých žien, ktoré si musia splniť vojenské povinnosti voči svojej krajine, a na dva roky vstúpiť do armády. 

Napriek tomu, že má Mária iba 20 rokov  povinnej vojenskej službe sa ani ona sama nevyhla. Nezabudnuteľná blondínka je jedinečným príkladom kontrastu krásy a tvrdého výcviku. Ona sama je šťastná a pyšná, na to, že môže chrániť svoju krajinu. Pre izraelské ženy to znamená zúčastniť sa 90% vojenských aktivít, ktoré podstupujú aj samotní muži. Mladá modelka si svoju ženskosť zachovala aj v tomto tvrdom prostredí. Pri pohľade na krásnu a nebezpečnú Izraelčanku sa nejednému mužovi zvyknú podlamovať kolená. Pre nás ženy je, naopak, inšpiráciou, a obrazom toho, ako nestratiť našu prirodzenú ženskosť napriek drsnému prostrediu, v ktorom sa ocitneme. My v redakcii veríme, že o žene akou je Mária ešte budeme počuť. Jej instagram s viac ako 270 tisíc odoberateľmi túto skutočnosť len potvrdzuje.

Neprehliadnite: Záhadná tanečníčka so sexi pohybmi zo známeho videoklipu: To, ako vyzerá v skutočnosti, by čakal málokto

Sám ruský autor Dostojevskij kedysi tvrdil, že: „Krása zachráni svet,“  a hoci je krása už od počiatku vecou názoru, v prípade Márie je tento výrok možné aplikovať dvojnásobne. 

Mohlo by vás zaujímať: Na pohľad krásna a dokonalá žena: Osud jej však nadelil toho viac, ako sama dokázala uniesť

Foto:
instagram.com/maria_domark
Zdroj:
DD

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba