Rozlúčka so slobodou ma stála pekne draho: Takto som si za jeden večer zničila manželstvo

Lucia si myslela, že so zásnubným prsteňom si svojho partnera na zvyšok života poistila. Netušila však, že život jej tesne pred svadbou zmení jedna nevinná rozlúčka so slobodou.

Rozlúčka so slobodou mi zničila manželstvo!

Rozlúčka so slobodou mi zničila manželstvo!

Zdroj: Profimedia

Dodnes si spomínam na moment, keď ma môj snúbenec presviedčal o tom, aby sme žiadnu rozlúčku neriešili. Vraj ma miluje, a nemá dôvod nasilu usporiadať nejakú nezmyselnú párty. Vždy bol ten rozumný typ partnera, ktorý nenasledoval žiadne nanútené trendy. Jeho predstava o rozlúčke bola jednoduchá – jedno obyčajné stretnutie s priateľmi, zopár pív a hokejový zápas. Ja som však mala iný plán. Chcela som si to naplno užiť, bola to predsa moja posledná slobodná noc. Aspoň som si to v ten večer myslela. 

Mohlo by vás zaujímať: Ženy narodené v tomto znamení si dokážu muža omotať okolo prsta raz-dva: Zaľúbia sa väčšinou do nesprávneho

S partnerom sme boli k sebe už od začiatku úprimní. Žiadne tajnosti, klamstvá, či iné druhy podvádzania sa v našom vzťahu nikdy neodohrali. Znie to ako dokonalá, hoci občas nudná idylka. Aj keď som nebola extrémne zamilovaná, nemenila by som. Po všetkých tých neverných chlapoch som konečne našla niekoho normálneho. Mali sme podobné ciele, hoci jedna moja vášeň nás rozdeľovala. Milovala som párty život, a s priateľkami som sa po pár drinkoch občas dokázala pekne odviazať. Možno práve preto nechcel aby som v ten večer spravila niečo, čo by som mohla neskôr ľutovať. Pre jeho vnútorný pokoj som mu po prvýkrát v živote zaklamala. Povedala som, že nakoniec to bude len o pár drinkoch s priateľkami, a krátko po polnoci budem doma. Na rozlúčku ma pobozkal.

Nevinné drinky sa zmenili na byt plný ľudí, ktorých som takmer nepoznala. Priateľky nenechali nič na náhodu, a pripravili pre mňa obrovské prekvapenie v podobe striptéra. Na tom by však nebolo nič zvláštne, ak by som v sebe nemala toľko drinkov, že som sa prestala kontrolovať. Prišiel v maske, vraj aby som si celý tanec neskôr s jeho tvárou nespájala. Nerozumela som, ale nechala som sa unášať zábavou a alkoholom. Po tanci sme si spolu na terase pripili, a ja som spravila niečo, čo dodnes ľutujem. Do reality ma prebrala veta: „Stále ťa milujem!“ V tom momente som mu strhla z hlavy masku. Neverila som vlastným očiam, keď som zrazu zistila, že pod maskou sa skrýva môj bývalý partner. Ten, ktorý ma kedysi podviedol toľkokrát, že som to prestala počítať. Aj keď som ho nikdy neprestala úplne milovať, vedela som, že ho už nikdy vo svojom živote nechcem vidieť. Preto som ho zo svojho života nadobro pred pár rokmi vymazala. On zrejme na mňa nezabudol. O svadbe sa od našej spoločnej známej dozvedel, a celé to nakoniec naplánoval. Vraj ho to všetko mrzí, a rád by to skúsil znova. Bolo mi z neho zle, a nemala som ani najmenší záujem. 

Neprehliadnite: Horoskop na máj - lásky čas: Na Strelcov čaká veľké partnerské rozhodnutie, Býkom bude čo závidieť

Doma som sa partnerovi so všetkým priznala, a dúfala som, že mi odpustí. Napriek mojim slzám, a ľútosti sa svadba nekonala.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
DD

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba