Najlepší nápoj týchto dní pred letom: Potrebujete len dve suroviny a za päť dní môžete zhodiť až päť kíl

Do leta zostáva len pár dní a v ľahšom tele sa človek cíti oveľa spokojnejšie a sebavedomejšie. Takto za 5 dní zhodíte niekoľko kíl.

Najlepší nápoj týchto dní pred letom: Potrebujete len dve suroviny a za päť dní môžete zhodiť až päť kíl

Najlepší nápoj týchto dní pred letom: Potrebujete len dve suroviny a za päť dní môžete zhodiť až päť kíl

Zdroj: Profimedia

Každý by si mal z času na čas prečistiť telo a dopriať mu oddych. V ľahšom tele sa človek cíti niekoľkonásobne lepšie. Objavili sme šťavu z prírodných surovín, vďaka ktorej dokážete telo prečistiť a zhodiť tak až päť kíl.

Dve ingrediencie, ktoré pite na lačný žalúdok

Na tento nápoj budete potrebovať naozaj len tieto dve suroviny, pričom petržlen nasekáme nadrobno a odšťavíme citrón, zalejeme vodou a rozmixujeme. Tento nápoj by sme mali byť vždy ráno nalačno po dobu päť dní. Samozrejme, treba dodržiavať zdravú životosprávu. 

Čo sa deje s naším telom?

Počas tohto necelého týždňa dochádza k výžive tela minerálmi a vitamínmi, pričom sa bleskurýchlo naštartuje metabolizmus. Citrónová voda s petržlenom je teda akousi zásobárňou energie pre telo človeka. Citróny majú nízky glykemický index a výkyvy hladiny cukru sú teda minimálne. Vďaka funkcii pečene dochádza k väčšiemu tvoreniu enzýmov a tým sa prirodzene pečeň čistí. Takáto voda je anionická a alkalizuje telo. Čím viac je alkalické, tým je zdravšie.

Mohlo by vás zaujímať: Nápoj, ktorý spôsobil vo svete revolúciu: Zlaté mlieko ozdraví celý organizmus a poradí si aj s rakovinou

Ide pomerne o najlacnejší spôsob, ako odkysliť organizmus a vyrovnať pH v tele prirodzeným spôsobom. Dochádza k vyplaveniu nadmernej soli v tele, s čím úzko súvisí aj úbytok na telesnej hmotnosti.

Petržlenová vňať skrýva v sebe detoxikačné bohatstvo

Petržlenová vňať, ktorú považuje veľa z nás len za “burinu” v sebe skrýva skutočné poklady. Je považovaná za jednu z najliečivejších bylín na svete, vďaka pozitívnym účinkom na trávenie, imunitu, vylučovanie. Najviac pomáha tak, že:

  • najviac pomáha pri správnej funkcii obličiek, ale aj štítnej žľazy
  • výrazne detoxikuje organizmus
  • lieči obličkové kamene
  • regeneruje bunky, ktoré vďaka tomu môžu rásť
  • má tiež silné antibiotické účinky

​Viac z oblasti zdravia:

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem, justnaturallife.com

Súvisiace články

Vysetrenie.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba