Mladá hviezda Ariana Grande svojou úprimnosťou šokovala: Neuveríte, čo stojí za krásou speváčky!

Ani známe osobnosti to nemajú v živote tak úplne vyhraté.

Čo stojí za krásou speváčky Ariany Grande?

Čo stojí za krásou speváčky Ariany Grande?

Zdroj: Profimedia

Život, a práca nám občas vezmú viac, ako by sa dalo v danom okamihu predpokladať. Podobne je to aj v prípade krásnej speváčky Ariany Grande, ktorá si dokonalým výzorom, a hlasom už v krátkom čase získala veľké množstvo fanúšikov, a my sme neboli výnimkou.

Mohlo by vás zaujímať: Posledný hit hlása tyrkys: Túto „crazy“ farbu vlasov si zamilovali hviezdy i ženy po celom svete!

Speváčka je známa svojimi dlhými krásnymi vlasmi, ktoré by s ňou menila každá z nás. Tipovali by sme, že za jej hrivou stojí dobrá genetika, a starostlivosť. Ariana nás však svojou úprimnosťou šokovala.

Aká je pravda?

Jej dokonalý, a povestný chvost je umelý. Nejde však len o ďalší celebritný výstrelok. Speváčke začali pred pár rokmi vypadávať vlasy. Ariana si musela kvôli svojmu účinkovaniu v seriáli Victorious každý druhý týždeň, počas štyroch rokov bieliť a farbiť vlasy na červeno. To spôsobilo, že speváčka začala o svoju korunu krásy pomaly prichádzať. Dnes je nútená svojim vlasom dopomôcť práve umelými vlasmi. Napriek tomu jej táto skutočnosť na kráse neubrala, práve naopak. 

Prečítajte si: Najsexi zajačikovia, akých ste kedy videli: Uhádnete, ktoré známe krásky sa skrývajú pod maskami?

Či už je povestný chvost umelý, alebo nie, speváčkin talent to rozhodne nezakryje. Hoci je Ariana kus krásnej ženy, na módu sa príliš nesústredí. „Necítim sa sebavedomo ohľadne svojej sexuality, alebo módy. Na prvom mieste je hudba.“ Ariana je ženou plnou kontrastov. Vo svojich videoklipoch sa mladé dievča zázračne mení na príťažlivú ženu s úžasným hlasom.

VIDEO: Ariana vo svojich videoklipoch, kde sa mení z dievčaťa na ženu

Foto:
Profimedia
Zdroj:
DD, instagram.com/arianagrande

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba