Opatrovateľka mi ukradla manžela: "Pomoc" v rodine pochopila inak ako som čakala...

Nikdy na tú jej nevinnú tvár naivného dievčatka nezabudnem.

Niektoré ženy sa nezastavia pred ničím

Niektoré ženy sa nezastavia pred ničím

Zdroj: Profimedia

Ženy budú medzi sebou súperiť takmer vždy, ale to, že mi naša „pomoc v domácnosti“ spraví takýto podraz by som naozaj nečakala.

Prečítajte si: Podvedené ženy majú jednu spoločnú vlastnosť: Toto spája ženy, ktorým muži zahli

Pred dvoma rokmi sa nám s manželom narodili dvojičky, a tak som ja ako čerstvá mama mala čo robiť, aby som zvládla obe deti naraz. Zo začiatku mi občas pomáhala moja vlastná matka, ktorá však časom ochorela, a tak som mala o jednu starosť viac. S manželom sme sa snažili zvládať starostlivosť o matku a deti čo najlepšie, ale po pár prebdených nociach, a cestovaniu som si uvedomila, že takto sa ďalej fungovať nedá. Preto som sa rozhodla nájsť deťom opatrovateľku.

Bola iná

Nakoniec sme sa spoločne rozhodli prijať adeptku, ktorá sa od ostatných odlišovala nielen dobrými ohlasmi zo strany predošlej rodiny, ale aj veľmi milou tvárou, a slušným správaním. Chlapci si ju obľúbili, a ja som mala viac času na matku, a ostatné povinnosti. 

Po pol roku sa matke zdravotný stav zhoršil, a ja som musela za ňou na týždeň odcestovať. Mala som nervy, lebo som deti nikdy na takú dlhú dobu neopustila. Následne na to sa manžel rozhodol, že bude pracovať na pár dní z domu, a spolu s opatrovateľkou to všetko zvládnu. Po pár dňoch od môjho odchodu sa matke polepšilo, a keďže som sa nevedela dočkať detí a manžela, rozhodla som sa prísť o dva dni skôr ako som plánovala.

Manželovi som nič nepovedala

Prišla som skoro ráno, aby som ich všetkých spoločnými raňajkami prekvapila. V chodbe som si všimla pohodené lodičky, ktoré mi nepatrili. Najskôr som si myslela, že sa opatrovateľka rozhodla do práce nahodiť, na čo som si uvedomila, že chodí vždy až po našich raňajkách, preto tu jej veci takto skoro ráno nemali čo hľadať. 

Prečítajte si: Muž prezradil tri rady, ako žiť v šťastnom manželstve: Jeho slová majú silu...

Nikdy na ten pohľad nezabudnem

V rýchlosti som hodila nákup do kuchyne, a napochodovala rovno do spálne na poschodí. Po otvorení dverí som mala pocit, že snívam. Tá malá mrcha ležala vedľa môjho manžela, zatiaľ čo deti spali vo svojej detskej izbe.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
DD

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba