Keď sa hviezdy oblečú do rovnakých šiat: Naša Michaela Kocianová to „natrela“ aj sexi Jennifer Lopez

Aj hviezdam sa stáva, a pomerne často, že sa na červenom koberci ocitnú v rovnakých stylingoch, aké sme už raz videli. Ale na niekom inom...

Ktorej hviezdičke to viac pristane?

Ktorej hviezdičke to viac pristane?

Zdroj: SITA

Selena Gomez vs Irina Shayk

Speváčka Selena Gomez a modelka Irina Shayk majú okrem ukážkovej figúry aj rovnako dobrý vkus. Obom dámam červené minišaty veľmi svedčia a ich stylingy sú priam bez chybičky. Keby sme si však museli vybrať, exotická Irina sa nám predsa len pozdáva o niečo viac.

Mohlo by vás zaujímať: Hriešne outfity známych krások: Irina a Beyoncé dolu bez, Kendall Jenner v najsexi stylingu vôbec

Kto vyzerá v týchto šatách podľa vás lepšie?

Selena Gomez
920
Irina Shayk
467
Hlasovalo: 1387

Michaela Kocianová vs Jennifer Lopez

„Súboj“ si strihla aj naša najznámejšia topmodelka Michaela Kocianová z Elite Bratislava a to rovno s latino divou Jennifer Lopez. Maxi šaty značky Blumarine predviedla Miša na minuloročnom finále súťaže Schwarzkopf Elite Model Look a podľa nás je jej výsledný styling predsa len lepší. 

Koho styling sa vám páči viac?

Michaela Kocianová
1032
Jennifer Lopez
284
Hlasovalo: 1316

Karlie Kloss vs Nikol Švantnerová

Karlie Kloss patrí medzi najžiadanejšie modelky a je pravdou, že na jej ultra štíhlej a vysokej postave vynikne jednoducho všetko. A lepšie vynikli aj šaty, ktoré sme mohli vidieť aj na bývalej českej Miss Nikol Švantnerovej. 

Prečítajte si: Róby z Moët párty v Karlových Varoch: Krásne šaty, ešte krajšie ženy, no princezná večera bola len jedna!

Na kom vyzerajú tieto šaty krajšie?

Karlie Kloss
244
Nikol Švantnerová
827
Hlasovalo: 1071

Cara Delevingne vs Georgia May Jagger

Známe modelky Cara Delevingne a Georgia May Jagger pochádzajú z Veľkej Británie, patria medzi veľmi žiadané a aj vkusné. Sexi čierne šaty obom kráskam svedčia. I keď Care možno o trochu viac, čo poviete? 

Na ktorej modelke sa vám tieto šaty páčia viac?

Cara Delevingne
766
Georgia May Jagger
329
Hlasovalo: 1095

Alessandra Ambrosio vs Chrissy Teigen

Sexbomby Alessandra Ambrosio a Chrissy Teigen veľmi obľubujú značku Balmain. A práve od nej sú aj šaty, ktoré sa zapáčili obom modelkám. Hlboký výstrih a hriešne krátka dĺžka je predsa niečo, čo môžu modelky pokojne nosiť a nevyzerať pri tom veľmi vulgárne. Náš víťaz? Tentokrát Chrissy.

Kto je v minišatách značky Balmain viac sexi?

Alessandra Ambrosio
841
Chrissy Teigen
172
Hlasovalo: 1013

Ashley Benson vs Deepika Padukone

Hollywoodska hviezdička Ashley Benson známa aj zo seriálu Roztomilé mrchy, sa čoraz viac zapisuje do povedomia aj ako módna ikona. Jej vkusom sa zrejme inšpirovala aj bollywoodska hviezda, ktorá sa snaží dobiť Hollywood, Deepika Padukone. Ashley nás ale zaujala o niečo viac.

Neprehliadnite: Mladá hviezdička sa rozhodla pre zmenu, ktorú natočila na video: Trúfli by ste si na niečo podobné aj vy?

Kto vyzerá v tomto outfite lepšie?

Ashley Benson
324
Deepika Padukone
658
Hlasovalo: 982

Foto:
SITA, Profimedia, Ján Zemiar
Zdroj:
fem

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba