V spoločnosti hviezdia, na ulici by ste ich nespoznali: Tieto hviezdy by štylistov mali využívať i v súkromí

Keď sa objavia na červenom koberci, všetci im tlieskajú. Vyzerajú bezchybne, štýlovo a sexi. No realita v prípade týchto hviezd je celkom iná...

Herečka Gwyneth Paltrow na červenom koberci žiari, na ulici by ste ju však asi prehliadli...

Herečka Gwyneth Paltrow na červenom koberci žiari, na ulici by ste ju však asi prehliadli...

Zdroj: Profimedia, SITA

Cameron Diaz

Herečka Cameron Diaz má štyridsaťtri rokov a na každej akcii vzbudzuje pozornosť. A to najmä svojim ukážkovým vzhľadom, dokonalou figúrou a sexi stylingmi. No nedajte sa oklamať. Looky Cameron Diaz sú výsledkom šikovnosti jej štylistov. Počas bežných dní však už za takú divu nie je.

Heidi Klum

Patrí medzi najúspešnejšie topmodelky, je vzorom mnohých žien a obdivovaná je aj dnes. No aj Heidi Klum patrí medzi tie hviezdy, ktoré v bežnom živote svojim vzhľadom či stylingom absolútne nevynikajú. Práve naopak. No, byť stopercentne štýlová sa nedá byť dvadsaťštyri hodín denne...

Prečítajte si: Bujný výstrih vs. plochá hruď: Dekolty svetových celebrít sa menia ako šibnutím čarovného prútika!

Gwyneth Paltrow

Herečka Gwyneth Paltrow by mala služby štylistu využívať aj v súkromí. Paparazzom sa ju totiž pravidelne darí zachytiť nie v príliš lichotivých outfitoch. A i keď červenom koberci takmer vždy žiari, na ulici by ste ju však asi prehliadli.

Taylor Swift

Najobdivovanejšia umelkyňa v súčasnosti, speváčka Taylor Swift patrí medzi najlepšie oblečené hviezdy. Teda ak vezmeme do úvahy jej looky zo spoločenských akcií. Tie súkromné sú už o niečom inom... Aj ona stavia na jednoduchosť a v dave ľudí by ste ju možno ani nespoznali.

Kylie Jenner

Mladá hviezdička, ktorá žiari vďaka sile sociálnych sietí, Kylie Jenner sa prezentuje ako módna ikona. Ale len na tých najvýznamnejších udalostiach alebo fotografiách na Instagrame. Na miestach, kde na ňu nečíhajú nablýskané svetlá reflektorov, si so svojimi lookmi toľko námahy nedáva. Pôsobí ako obyčajná, priemerná tínedžerka.

Mohlo by vás zaujímať: Vlasový chameleón! Uhádnete, ktorá hviezda počas roka menila svoj vzhľad najčastejšie?

Foto:
Profimedia, SITA
Zdroj:
rv

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba