Topmodelka sa spozná na prvý pohľad: Neuveríte, akú poklonu dal Linde Vojtovej jej muž, sledujte video!

Patrí medzi svetové topmodelky, žije prevažne za veľkou mlákou a už roky je šťastné zadaná.

Krásna Linda Vojtová je stále na vrchole kariéry

Krásna Linda Vojtová je stále na vrchole kariéry

Zdroj: Ján Zemiar

Stále na vrchole

Linda Vojtová vyhrala pred rovnými šestnástimi rokmi medzinárodné finále súťaže Elite Model Look 2000, čo ju katapultovalo medzi modelky svetového formátu. Dokonale súmerná tvár, telo bohyne, podobnosť s jednou z najvychytenejších topmodeliek všetkých čias s Gisele Bündchen a charizma, ktorá z nej srší na míle ďaleko, ju k úspechu jednoducho predurčujú.

A vo veku tridsaťjeden rokov je stále na vrchole. Fotí pre tie najznámejšie magazíny, hviezdi v reklamných kampaniach a prechádza sa po móle. Vzhľadom na to, že práve súťaž Schwarzkopf Elite Model Look naštartovala jej úspešnú kariéru, nenechala si ani ona ujsť veľkolepé finále, ktoré sa konalo v Španielskej sále Pražského hradu pred pár dňami. Na akciu prišla v sprievode svojho partnera Jamisona Ernesta a celý večer si užívala. A pohľad na ňu si zrejme užívali aj mnohí prítomní, pretože jednoznačne patrila medzi najkrajšie dámy večera.

Mohlo by vás zaujímať: Michaela Kocianová prezradila, prečo jej nechýba domov i to, že čoskoro do ich rodiny pribudne nový člen

Linda sa však predviedla počas akcie aj na móle a všetkým prítomným ukázala, „ako sa to robí“. Jej „runway“ chôdza jej totiž považovaná za bezkonkurenčnú a jej priateľ, ktorý ju pri tejto akcii natočil, ju dokonca prirovnal k plavcovi Michaelovi Phelpsovi. Podľa neho by chôdza po móle mala byť jednoznačne súčasťou olympijských hier... Veď posúďte sami!

Prečítajte si: Nová generácia modeliek bez make-upu: Takto vyzeraju nádejné tváre svetového modelingu


Video spustíte kliknutím na obrázok

Foto:
Ján Zemiar, Instagram.com
Zdroj:
rv

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba