Ako to majú muži radšej? Keď je žena na nich alebo pod nimi?

Ona hore, ja hore, čo je lepšie? Máte na to vyhradený názor alebo sa ešte stále neviete rozhodnúť, milí páni?

Ona hore, ja hore, čo je lepšie? Máte na to vyhradený názor alebo sa ešte stále neviete rozhodnúť, milí páni?

Ona hore, ja hore, čo je lepšie? Máte na to vyhradený názor alebo sa ešte stále neviete rozhodnúť, milí páni?

Zdroj: Profimedia

Milan (25) nám na danú vec poskytol tento svoj názor, v ktorom dáva jasne najavo, čo sa mu páči: „Nepoznám nič lepšie, než keď je moja partnerka na mne. Kedysi som sa jej na rovinu opýtal, či jej to nevadí, keď máme väčšinou sex takým štýlom, že sa „narobí“ viac než ja, no ona mi jasne ukázala, že si to priam užíva. Odvtedy nemám o čom. Ona takto zaručene dosiahne orgazmus a ja sa môžem venovať jej prsiam a popritom ju schmatnúť za boky, čo ma neskutočne vzrušuje...“

Andrej (29) si to zase užíva naopak: „Nehovorím, poloha ona na mne, je viac ako vítaná, ale musím priznať, že väčšinou to mám najradšej úplne klasicky. V posteli, ona podo mnou, a ja sa rád triem o jej nahé telo, prsia, bozkávam ju a jemne hryziem na krku, popritom si ma ona rukami pritláča na zadku ako potrebuje. To ma niekedy vzrušuje naozaj viac než keď je na mne.“

Mohlo by vás zaujímať: Ktorí ľudia sú v sexe najviac spokojní, ktorí najmenej a aké sú ich skryté tromfy, ale aj naopak?

„Ako kedy... Niekedy stavíme na overenú klasiku, čo je v našom prípade presne poloha ona na mne, pretože sa moja partnerka takto urobí doslova hneď a rovnako ani ja nemám najmenší problém. Inokedy keď tomu chceme dať čas a trocha sa pohrať, tak prejdeme na osvedčenú klasiku ona dolu, ja hore. Každopádne ma to dostane do varu tak či tak. Podľa mňa je to skôr presne o tom, na čo máme práve chuť, a tak je to dobré tak či onak,“ otvorene zase priznáva Paťo (32). 

Neprehliadnite: Sexuálne rekordy a zaujímavosti zo sveta mužov: Viete, koľko meria najmenší penis a koľko stál najdrahší sex?

„Nepoznám nič lepšie ako keď sme cez deň na seba nabrúsení, chodíme okolo seba tak, že každú chvíľu asi vybuchneme, vieme, že sme naštvaní, a že to potrebujeme zo seba dostať von. Potom si večer ľahneme do postele, kde to už nevydržíme, vrhneme sa jeden na druhého a doslova sa predbiehame v tom, kto bude hore a kto dolu. Je to také rýchle, spontánne a živočíšne, že keď sa urobíme, máme o chvíľu chuť na seba opäť a tentokrát k tomu pridáme aj maznanie a doprajeme si toľko času, koľko potrebujeme,“ odhaľuje svoje súkromie Maťo (30) a nám nezostáva nič, len s úsmevom na perách súhlasiť, čo poviete?

Čítajte tiež: Najhoršie zážitky z postele: Ak ste si doteraz mysleli, že toto vzrušuje mužov, tak ste boli na omyle!

Tak ako to máte radi vy ostatní? Podeľte sa s nami o svoje názory v diskusii. 

 

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba