Konečne viem, aký orál funguje na môjho muža najviac: Z tohto je celý bez seba

Buď ho príjmete ako súčasť vášho sexuálneho života, alebo riskujete, že váš muž príde o jedno z najväčších potešení.

Konečne viem, aký orál funguje na môjho muža najviac: Z tohto je celý bez seba

Konečne viem, aký orál funguje na môjho muža najviac: Z tohto je celý bez seba

Zdroj: Profimedia

Orálny sex by nemal byť  vo vzťahu mladých ľudí tabu. Aj keď si to väčšina párov nechce priznať, sex je dôležitý a ak niečo vo vzťahu neklape, zvyčajne je za tým sex. Rozdiel je len v tom, že niektorí tento problém pomenujú správne, iní to hádžu na niektorú z povahových vlastností.

Čítajte: Po čom siahli ženy, keď po ruke nemali vibrátor: Niektoré predmety by ste naozaj nečakali

Ženy, ktoré majú v sebe sexuálny chtíč to dobre poznajú

Jedna moja známa patrí medzi tie ženy, ktoré by sexovali aj sedemkrát denne. Občas sa pýtam, neunavuje to tie ženy? Alebo majú ony vôbec čo robiť? Nie, Barbora nie je doma. Chodí normálne do práce a dokonca má aj jedno dieťa. Na sex myslí takmer stále a paradoxne má partnera, ktorý jej v tomto akosi nestíha. Je to zvláštne, pretože moja kamarátka Veronika má zase muža, ktorý by to s ňou robil stále, no pre ňu, popri povinnostiach, ktoré má, je sex to posledné, na čo myslí. 

Nedá sa vyhovieť každému a nedá sa sexovať stále. Riešením obidvoch strán je napríklad kvalitný orál, ktorý by mala mať každá žena ako svoju tajnú zbraň. Nepodceňujte ho. Nerobte ho manuálne ako z príručiek či amerických tínedžerských filmov. Spýtala som sa preto Barbory, ako ho robí ona a či nemá v zálohe nejaký osvedčený trik, ktorým muža dostáva do varu. Tá mi na to odpovedala: „Konečne viem, aký orál funguje na môjho muža najviac.“

Neprehliadnite: Tajomstvo ženského lona odhalené: Poloha z kamasútry, pri ktorej dokáže žena dosiahnuť mokrý orgazmus

Skúste to robiť inak a muža prekvapiť

Barbora tvrdí, že žiadny chlap nechce mať v posteli ženu, ktorá robí niečo, lebo „musí“. V otázkach orálneho sexu to platí dvojnásobne. Rada nad zlato je, že nemôžete zostať pri klasickom hore-dolu, pretože týmto muža už veľmi neprekvapíte. Skúste to urobiť naopak. Teda, že vy síce otvoríte ústa, ale pohyby bude robiť muž. Celú réžiu ale držte vo svojich rukách a sem-tam ho prekvapte krúživými pohybmi. Telo jeho údu tak spozná nový spôsob trenia, ktorý zalarmizuje všetky JEHO nervové zakončenia.

Foto:
Profimedia

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba