Starnú do krásy: Takto sa za dlhé roky zmenili známe tváre ako Ďurianová, Banášová aj Soňa Müllerová

Zrejú ako víno! Štvorica známych Sloveniek sa za desaťročia pôsobenia v médiách naozaj výrazne zmenili. A každá jedna premena je v skutku vydarená.

Páči sa vám Marianna kedysi či dnes?

Páči sa vám Marianna kedysi či dnes?

Zdroj: Profimedia, Ján Zemiar

Marianna Ďurianová

Začínala ako sivá myška a vypracovala na jednu z najkrajších moderátoriek vôbec. Reč je o sympatickej Marianne Ďurianovej, ktoré roky patrila medzi moderátorskú špičku. Dnes sa na verejnosti síce ukazuje už zriedka, ale zakaždým prekvapí, ako dobre vyzerá. Oveľa, oveľa lepsiše ako kedysi...

Adela Banášová

Adelu Banášovú netreba predstavovať. Uštipačná blondína so zmyslom pre humor si získala sympatie divákov pred rokmi a to aj napriek tomu, že nepatrila medzi krásavice. Dnes stále boduje a rokmi navyše dokonca vyzerá lepšie ako kedysi.

Neprehliadnite: Nový album Richarda Müllera „55“ pokrstila bozkom Adela Banášová, ktorej venoval jednu skladbu!

Martina Šimkovičová

Štirydsaťpäť ročná moderátorka, ktorá patrila taktiež dlhé roky medzi televízne stálice, patrí medzi tie šťastné ženy, ktorým roky navyše svedčia. Martina Šimkovičová aj po troch deťoch a slušnej kariére vyzerá stále fantasticky.

Kveta Horváthová

Lepsie ako na začiatku kariéry nepochybne vyzerá aj Kvetka Horváthová. Útla blondína púta pribúdajúcimi rokmi čoraz väčšiu pozornosť  stále patrí medzi žiadané televízne hviezdy.

Mohlo by vás zaujímať: Veronika Ostrihoňová a Matej “Sajfa” Cifra sú už svoji: Pozrite, aká krásna bola nevesta!

Soňa Müllerová

Soňa Müllerová bezpochyby starne do krásy. Bývalá hlásateľka a stále veľmi žiadaná moderátorka zreje ako víno, v spoločnosti sa ukazuje vždy tip-top a je dôkazom toho, ako veľmi môžu žene roky navyše pridať na kráse.

Zlatica Puškárová

Premenou si prešla aj Zlatica Puškárová. Moderátorská stálica si roky pestovala prísny imidž, no s pribúdajúcim vekom je nielen krajšia, ale na verejnosti i obrazovke pôsobí oveľa uvoľnenejším dojmom.

Prečítajte si: Neuveríte, čomu prepadla moderátorka Zlatica Švajdová Puškárová: Toto ju udržiava v skvelej forme

Foto:
Profimedia, Ján Zemiar, Ján Majerský
Zdroj:
rv

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba