Veci, ktoré by ste rozhodne pred sexom robiť nemali! Môžu ovplyvniť nielen výkon, ale aj vaše zdravie

Viete, ktoré zásady jednoducho treba, alebo v tomto prípade skôr netreba robiť, ak si chcete sex užiť do sýtosti a bez následkov...?

Viete, ktoré zásady  jednoducho treba, alebo v tomto prípade skôr netreba robiť, ak si chcete sex užiť do sýtosti a bez následkov...?

Viete, ktoré zásady jednoducho treba, alebo v tomto prípade skôr netreba robiť, ak si chcete sex užiť do sýtosti a bez následkov...?

Zdroj: Profimedia

Stopka holeniu!

Všetci milujeme ten pocit, keď sa konečne do hladka oholíme. Ale robiť to tesne pred sexom by ste rozhodne nemali. Ak teda chcete predísť zápalom a pohlavným chorobám, ktoré práve vďaka tomuto zlozvyku môžete dostať. Drobné ranky, ktoré vznikajú pri holení, zvyšujú riziko prenosu infekcií, a gynekológovia sa jasne zhodujú, že sa ľahko môže stať, že dostanete herpes. A kedy je vhodná doba na holenie? Ideálne vraj minimálne deň pred aktom...

Alkohol

Mnohí potrebujú alkohol práve pre väčší pocit uvoľnenia sa, no pravdou je, že ak to neodhadnete, sex môže dopadnúť skôr katastrofou. A to sa týka nielen mužov, no rovnako tak aj žien. I keď u mužov je neprimerané požitie alkoholu očividne badateľné. Alkohol otupuje totiž všetky zmysly. Naozaj všetky! Myslite na to, ak si najbližšie budete chcieť zobrať fľašu vína do postele.

Neprehliadnite: Tajné erotogénne zóny žien: Toto sú miesta, o ktorých vám ešte nepovedala!

Močenie

Gynekológovia sa jasne zhodujú aj v tomto. Močenie len po sexe! Prečo? Dôvod je vraj úplne prostý. Vraj práve močenie po sexe pomáha dostať z tela von baktériu, ktorá spôsobuje nepríjemný zápal močových ciest. Ak to naozaj nie je nutné, odložte si teda túto potrebu na potom...

Lieky

Antihistaminiká vám totiž pomáhajú, ale sexuálny život môžu naopak odstaviť na vedľajšiu plochu. Po ich požití sa vysušuje aj naša vagína, čo každá žena uzná, že pri sexe je veľmi nežiaduce a nepríjemné. A v neposlednom rade ich pravidelné užívanie dokonca znižuje libido.

Na veľkosti záleží!

Názory sú rôzne, ale jedno je isté. Na veľkosti záleží. Minimálne na veľkosti kondómu. I keď tu vlastne ide o vec, ktorú by ste rozhodne pred sexom mali robiť! Je jasné, že tomu prikladá množstvo páru minimálnu pozornosť. Ale ak chcete predísť trapasom či vážnejším „nehodám“, pár sekúnd vás naozaj nezabije.

Mohlo by vás zaujímať: Sexuálne rekordy a zaujímavosti zo sveta mužov: Viete, koľko meria najmenší penis a koľko stál najdrahší sex?

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba