Ženy túžia po sexe viac než chlapi: Muži však často prehliadajú tieto signály, ktoré k nim vysielajú

Mnohí muži ani netušia, ako podceňujú náš sexuálny apetít. No na druhej strane sme na vine aj my, pretože im nedávame jasné signály. Prestaňme sa teda hanbiť a ukážme im ako veľmi to chceme, čo poviete?

Mnohí muži ani netušia, ako podceňujú náš sexuálny apetít. No na druhej strane sme na vine aj my, pretože im nedávame jasné signály

Mnohí muži ani netušia, ako podceňujú náš sexuálny apetít. No na druhej strane sme na vine aj my, pretože im nedávame jasné signály

Zdroj: Profimedia.sk

Opak je pravdou

Vďaka ďalšej novej štúdii, ktorej výsledky zverejnil aj magazín Mens Fitness sa zistilo aj to, že muži sa mylne domnievajú, že sú to oni, kto je svojimi živočíšnymi pudami ovládaní častejšie a silnejšie než my, ženy. Prieskum si vzal do parády páry, ktoré sú spolu aspoň 6 rokov a sústredil sa na to, ako často má v tomto vzťahu chuť na sex žena a ako muž. Záver prieskumu prekvapil, pretože výskumníci predpokladali jasný výsledok. No dokázali, že ženy chcú v mnohých prípadoch sex častejšie a viac, prinajmenšom rovnako ako muži. 

Mohlo by vás zaujímať: Po sexe na jednu noc majú ženy a muži negatívne pocity: Takto odlišne to však vnímajú

Problém je v tom, že ...

Výskumníci sa divili, čo môže byť príčinou tohto pre nich nečakaného výsledku a tak pátrali po príčine ďalej. Tak sa prišlo aj na to, že hoci majú ženy sex rovnako rady a rovnako rady, ak nie viac si ho aj vychutnávajú, problém je v signáloch ktoré vysielajú smerom k svojim polovičkám. Keďže nie je žiadne tajomstvom, že porozumenie medzi mužom a ženou býva niekedy naozaj viac než zložité a v mnohých prípadoch aj nemožné, niet divu, že muži majú problém dešifrovať signály, ktoré im vysielame, keď chceme, aby nám to urobil. 

Neprehliadnite: Šokujúce odhalenie vedcov o sexe a úspechu

Rada nad zlato 

Odborníci preto radia jednoduché a výstižné... Prestaňte vysielať signály, ale rovno mu to ukážte, a to povie všetko za vás. Čo je najhlavnejšie, tak mu dáte rýchlo a bez zbytočných nedorozumení najavo, že ho chcete, že po ňom túžite, ale najmä to, k čomu dospel aj samotný prieskum... že TO chcete rovnako ako on, ak nie viac. 

Čítajte tiež: Veci, ktoré by ste rozhodne pred sexom robiť nemali! Môžu ovplyvniť nielen výkon, ale aj vaše zdravie

Foto:
Profimedia.sk
Zdroj:
mensfitness.com, MG

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba