Vyhrajte dokonalý vianočný darček so značkou ALOve

V predvianočnom období väčšina z nás uvažuje nad tým, čo by potešilo našich najbližších.

Ak premýšľate nad výnimočným darčekom, zamierte do butikov ALOve

Ak premýšľate nad výnimočným darčekom, zamierte do butikov ALOve

Zdroj: archív ALOve

Výnimočný darček

Nájsť dokonalý darček, ktorý je nápaditý, originálny a symbolizuje spoločné zážitky či cestu životom, nie je jednoduché. Pri výbere preto nasledujte svoje srdce! Dômyselne zvolený dar tak bude už navždy pripomínať sviatočné okamihy a chvíle strávené v spoločnosti najbližších. Ak premýšľate nad výnimočným darčekom, zamierte do butikov ALOve.  

Diamantové šperky

Precízne prepracované tvary a oslnivý ligot týchto elegantných klenotov jednoznačne očarí každú ženskú dušu. Trblietavé drahokamy vsadené do bieleho, žltého  či ružového zlata sú určite tou správnou voľbou. Ak sa obávate, že diamantové šperky sú len výsadou „horných desaťtisíc“, máme pre vás dobrú správu. Aj bez veľkého rozpočtu si v butikoch ALOve  splníte sen o emotívnom trblietavom poklade. Pri samotnom výbere by ste mali dobre poznať osobu, ktorú plánujete obdarovať. Preferuje jemné, decentné šperky na každodenné nosenie alebo túži po opulentnom kúsku? V ALOve si určite vyberiete.

Potešia ženskú dušu

Časť kolekcie je inšpirovaná orientom. Jej ornamentálne prevedenie s dômyselne umiestnenými diamantmi dokonale podčiarkne krásu svojej nositeľky a ulahodí aj dámam, ktoré si potrpia na výrazné šperky. Jednoduchosť obohatená o trendy šnúrky, motívy srdca, hviezdy či motýľa sú zas súčasťou kolekcie Neha, ktorá poteší krehkú ženskú dušu. Ak si neviete vybrať, zvoľte pokojne dva náramky, prípadne dva tenké náhrdelníky. Vrstvenie je nesmierne trendy! Pravidlo, že na jednej ruke má byť maximálne jeden náramok už dávno neplatí. Delikátne šperky môžu oceniť aj malé princezné, pre ktoré má značka ALOve detské náušnice v bielom alebo žltom zlate s diamantmi či farebnými drahokamami. 

Zapojením sa do súťaže môžete vyhrať tento elegantný náhrdelník zo žltého zlata, po ktorom tajne túži nejedna žena.

Súťaž bola ukončená 23.12.2016. 

Výherca:

Nikola Saboová

Blahoželáme!

 

 

 

 

Takto sa výherkyňa tešila z darčeka, ktorý si bola osobne prevziať v butiku ALOve

Foto:
archív ALOve
Zdroj:
PR článok

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba