Súťaž s filmom LA LA LAND

Feminity.sk v spolupráci so spoločnosťou Forum Film pre vás pripravili súťaž s filmom LA LA LAND, ktorý získal až 7 nominácií na Zlatý Glóbus.

Zdroj: Forum Film

V Los Angeles, meste plnom nádejí a hviezd, Sebastian (Ryan Gosling) náhodou stretne Miu (Emma Stone) a spolu sa vydajú ďaleko za hranice stereotypu všedných dní – až do rozprávkovej krajiny splnených snov menom La La Land. Talentovaného jazzového pianistu a nádejnú herečku čaká vzrušujúce dobrodružstvo, ktoré sa ani náhodou nepodobá na ich skutočné životy. On už nebude musieť hrať po zastrčených nočných baroch pre ľudí, ktorí ho nepočúvajú, a jej po jednom z mnohých neúspešných konkurzov konečne zavolajú, že majú pre ňu úlohu. Osud to zariadil tak, že spolu sa posunú tam, kam by sa jeden bez druhého nikdy nedostali. Sú bláznivo zamilovaní a ich cesta za šťastím práve začína...

La La Land je nielen dychberúcou romancou, ale aj príbehom o tom, čoho sa vzdávame v prospech uskutočnenia našich vlastných snov. “Páči sa mi myšlienka, že môžete v živote stretnúť niekoho, kto vás zmení alebo posunie k tomu, aby ste sa stali človekom, ktorým ste vždy túžili byť,” hovorí režisér Damien Chazelle. “Nájdete svoju spriaznenú dušu, ale nikdy neviete, či s ňou zostanete s ňou do konca života. Je to krásne a zároveň vám to môže zlomiť srdce. V hĺbke duše som chcel, aby tento film hovoril presne o tom.”

Nádherný film pre všetkých, ktorí snívajú, môžete vidieť už teraz vo vašom kine.

Zapojte sa do súťaže a traja z vás môžu vyhrať darček od Mary Kay, DVD Zostaň so mnou a filmové tričko!

Stačí ak správne odpoviete na nasledovnú súťažnú otázku:

Súťažná otázka: V ktorom filme spolu Emma Stone a Ryan Gosling nehrali?

1. Bláznivá, hlúpa láska

2. Zápisník jednej lásky

3. Lovci gangstrov


Súťaž bola ukončená 15.01.2017 23:59:00.

Výhercovia:

Zuzana Ličaková, Prešov
Pavel Janošťak, Gajary
Štefan Obert, Bratislava

Blahoželáme!

Organizátorom súťaže je spoločnosť Forum Film Slovakia s.r.o.

Foto:
Forum Film, video: Forum Film
Zdroj:
PR článok

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba