VIDEO: Mony Sakmanová má v Ladylicious pozíciu sexice: Čo charakterizuje ostatné dievčatá a ako riešia konflikty?

Mladá a krásna Monika Sakmanová nám spoločne so skupinou Ladylicious porozprávala o tom, ako sa dokážu vyhnúť vzájomným konfliktom a čo ich ako jednu z najznámejších tanečných skupín na Slovensku tento rok čaká.

Ladylicious sú jednou z najznámejších tanečných skupín na Slovensku

Ladylicious sú jednou z najznámejších tanečných skupín na Slovensku

Zdroj: Ján Zemiar

Známa štvrtková WBW party bola v predvianočný večer venovaná nesmierne talentovanej a úspešnej tanečnici Monike Sakmanovej, ktorá nám spoločne so skupinou Ladylicious prezradila aj to, čo ich navzájom najviac vystihuje.

FEMINITY TV: Ladylicious o plánoch do budúcnosti a riešení sporov

Prečítajte si: VIDEO: Najvplyvnejšia vizážistka Lucia Sládečková vyzerá v tehotenstve výborne: Čo odporúča ženám?

Ladylicious si aj z malých výmien názorov nič nerobia

Keďže spolu tanečníčky trávia veľké množstvo času nielen pri tréningoch, ale i v súkromí, občas sa stane, že dôjde k miernym výmenám názorov. Ladylicious si však z toho ťažkú hlavu nerobia a každý konflikt dokážu obrátiť na žart. Názor každej jednej z nich je doležitý a pomáha im dopracovať sa k tomu najlepšiemu výsledku na pódiu. „Vždy aj malý konflikt dokážeme obrátiť na veľkú srandu,“ podotkla krásna Monika. „A to je to, čo práve často hovoríme a v čom spočíva naša sila. Každá z nás má nejaký názor a vieme ich všetky skĺbiť v jeden. Práve preto to vyzerá tak, ako to vyzerá na pódiu. Je to naozaj našou devízou,“ hovorí Petra s Ladylicious.

Jedna je slniečko druhá energizer skupiny

Každá z Ladylicious má už svoj čestný prívastok, ktorý ju dokonale charakterizuje a aj napriek chýbam sa majú všetky rady. „Barborka je naše slniečko, Peťka je neskutočný energizer, Monika je naša sexi hadica a ja, ja som ten frfľoš. Na druhej strane mám aspoň konštruktívnu kritiku, ony to nikdy nepochopia. Jedna z nás, tá ktorá bola náš flegmoš, tu však nie je, pretože je už maminka, zo čoho sa však úprimne tešíme,“ dodola s úsmevom tanečníčka Terézia. „Terka je naše krásne slniečko je absolútne bezproblémová,“  podotkla Petra. „Napriek všetkému sa ľúbime a to je doležité, každý má predsa niečo,“ pripomenula vysmiata Barbora.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Modelka Barbora Bakošová zdedila krásu po mame: Vďaka tomu si môže dovoliť zjesť čo chce a nepribrať

Nasledujúci rok bude naozaj nabitý

Ladylicious sa ani príchodom nového roku nezastavia. Pokračujú v práci na televíznom projekte, popritom účinkujú v tanečno filme a v lete ich čakajú festivaly. Okrem iného však nezabúdajú neustále trénovať. „V roku 2017 budeme pravdepodobne pokračovať v jendom veľkom televíznom projekte, ktorý by sa mal spustiť niekedy na jar. Taktiež sa točí tanečný film, v ktorom by sme sa mali ukázať, čiže sa rovnako sústredíme aj na to. V lete nás určite čakajú nejaké tanečné festivaly a jeseň máme zatiaľ otvorenú, vždy sa však vyplní nejakými večierkami, eventami, poprípade turné. Uvidíme, čo nám tento rok a život prinesie,“ hovorí krásna Petra. „Samozrejme nonstop tréningy. My makáme,“ dodáva dračica Monika.

Foto:
Ján Zemiar, Video: Ján Zemiar
Zdroj:
EF

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba