Roztomilé dvojičky Olsenky po rokoch sú na starších chlapov: Takto vyzerajú muži po ich boku

Sestry Olsenové sú známou súčasťou šoubiznisu už od útleho veku, Tieto dvojičky kedysi stvárňovali postavu Michelle Tanner v televíznej šou Plný dom, dnes sú z nich módne návrhárky, ktoré sa nechali zlákať čarom vyzretých mužov. Kto vlastne sú ich vyvolení?

Sestry Olsenové neustále šokujú svet

Sestry Olsenové neustále šokujú svet

Zdroj: Profimedia

Začínali ako malé hviezdičky

Ashley a Mary-Kate Olsenové svoju kariéru začali ako šesťročné, keď obsadili jednu a tú istú rolu v seriáli. I keď sú dvojvaječnými dvojičkami, výzorovo si boli vždy nesmierne podobné. Ich herecká kariéra však netrvala veľmi dlho a slávne duo z filmov presedlalo na módu. Mary-Kate bola dokonca vyhlásená za módnu ikonu a to vďaka svojmu nadčasovému štýlu nazvanému aj „homeless look“.

Prečítajte si: Detské hviezdy z obľúbených filmov a seriálov po rokoch: Takto žijú a tomuto sa venujú dnes

Jej typické dlhé svetre, obrovské slnečné okuliare a kombinácia dlhých značkových sukien s obyčajnými čižmami sa stali novodobým trendom. Dvojičky však nešokovali len v pracovnej oblasti. Ich súkromný život a výber partnerov je ešte prekvapujúcejší.

Ashley a jej obchodník s umením

Ashley Olsen posledné mesiace nevie svoje oči odtrhnúť od finančníka a známeho obchodníka s umením Richarda Sachsa. Tento zabezpečený pán má však už svoje roky, ťahá mu totiž na päťdesiatdeväť, čím sa vekový rozdiel tohto zamilovaného páru dostáva na neuveriteľných devätnásť rokov. Ashley si však z vysokého veku svojho partnera nič nerobí, práve naopak. Pár si užva spoločné chvíle naplno, či už ide o Deň vďakyvzdania alebo vianočnú večeru.

Mohlo by vás zaujímať: Preplastikovaná „dvojička“ je už za vodou: Módna ikona sa vydala za obrieho finančníka!

Prvé klebety o ich spoločnom vzťahu sa začali šíriť už v októbri, kedy bol pár prvýkrát zastihnutý na verejnosti. Odvtedy si zaľúbenci stihli užívať spoločné chvíle na basketbalovom zápase aj spoločnej dovolenke.

Sestra skutočne nezaostáva

Mary-Kate Olsenová svojej sestre neostáva nič dlžná a svoj dlhoročný vzťah s bankárom a nevlastným bratom bývalého francúzskeho prezidenta Oliverom Sarkozym vôbec netají, práve napak. Ich romanca sa začala už v roku 2012 a aj napriek tomu, že si kvoli sedemnásťročnému vekovému rozdielu vypočuli veľa kritiky, svoju lásku v roku 2014 spečatili svadbou. Táto bola pre Olivera v poradí už druhou, pričom má z prvého manželstva dve deti, avšak Mary-Kate sa vydávala po prvýkrát.

Bývalá manželka vzťah neschvaľuje

Sarkozyho exmanželka Charlotta sa však netají tým, že sa jej súčasný vzťah jej bývalého manžela absolútne nepozdáva. Jej manželstvo s Oliverom stroskotalo po štrnástich rokoch. Táto autorka detských kníh exmanželov nový vzťah nazvala groteskou a kvôli minulosti plnej alkoholu a párty, ktorú za sebou Mary-Kate má, nechce, aby sa s ňou jej deti dostali do styku. 

Inšpirujte sa: Kedysi najslávnejšie ikony, dnes utiahnuté v úzadí: Život dvojičiek Olsenových, v ktorom by ste ich nespoznali

Mary-Kate si však z toho ťažkú hlavu nerobí a na základe vlastnej skúsenosti sestrine rozhodnutie randiť so starším mužom plne akceptuje a neváha sa zúčastniť i spoločného rande vo štvorici. Je teda zjavné, že Olsenky majú naozaj spoločné viac ako len výzor.

Foto:
Profimedia, SITA, instagram.com/mkastyle
Zdroj:
usmagazine.com, EF

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba