Cíťte sa a vyzerajte skvelo!

Všimli ste si, že keď sa vo svojom tele cítite dobre, máte aj lepšiu náladu? To, že po fyzickej námahe sa do nášho tela vyplavujú endorfíny, je už všeobecne známe. Cvičenie však pozitívne vplýva aj na našu imunitu a celkový zdravotný stav, nehovoriac o tom, že sa cítime sebavedomejšie.

Zdroj: PR

Ak ste doteraz cvičenie zanedbávali, začiatok roka predstavuje ideálnu príležitosť niečo vo svojom živote zmeniť. Neviete, kde začať? Množstvo tipov a inšpirácie nájdete napríklad na výstave Wellness a Fitness, ktorá sa uskutoční od 26. do 29. januára v bratislavskej Inchebe.

Na jednom mieste sa budete môcť poradiť o odborníkmi o tom, ako správne cvičiť, spoznáte aktuálne trendy a vyberiete si z ponuky funkčného oblečenia a doplnkov. Samozrejme, nebude chýbať sortiment strojov a zariadení na cvičenie, čo oceníte nielen v prípade, že  by ste si nejaký radi kúpili domov, ale aj v prípade, že vlastníte fitness centrum, alebo uvažujete o tom, že by ste si „fitko“ otvorili.

V súčasnosti je veľmi rozšírené cvičenie jogy a ak ste jej ešte „nestihli“ prepadnúť, možno sa tak stane po návšteve výstavy. Joga pozitívne vplýva nielen na pevné a pružné telo, ale aj na psychiku, o čom budú v Inchebe prednášať kapacity v tomto odbore – lektorka Mandakini Pachauri z Rakúska a doktor Lukáš Handl z Česka. Poznáte pojem „kundalíni“? Ide o duchovný systém, ktorý stojí nad jogou a predstavuje energiu ktorá sídli v každom človeku. O sile kundalíni vám na výstave porozpráva Dr. Engelbert Oman z Rakúska.

Výstava Wellness a Fitness sprevádza najväčší veľtrh cestovného ruchu na Slovensku, ITF Slovakiatour a prestížny gastronomický veľtrh Danubius Gastro. Všetky podujatia sa uskutočnia pod jednou strechou v rovnakom termíne od 26. do 29. januára.

Vstupenku si môžete pohodlne kúpiť cez  .

Foto:
Incheba
Zdroj:
PR článok

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba