Prvý film podľa bestselleru Evity Urbaníkovej: Romantická komédia "Všetko alebo nič" vás zaručene pobaví

Babská jazda v CINEMAX sa opäť niesla v dobrej nálade. Tentokrát bodovala romantická komédia, ktorá vtipne poukazuje na komplikovaný vzťah hlavnej hrdinky.

Ako nakoniec dopadnú komplikované vzťahy hlavných hrdinov?

Ako nakoniec dopadnú komplikované vzťahy hlavných hrdinov?

Zdroj: cine-max.sk

Dlhoočakávaný debutový film, natočený podľa knižnej predlohy Evity Urbaníkovej je všetkým, čo si od neho sľubujete. Už herecké obsadenie vám napovedá, že  pôjde o kvalitnú zábavu a vtipné dialógy. Romantická komédia patrí nerozlučnej trojici,  Linde (Táňa Pauhofová), Vande (Klára Issová) a Edovi (Ľuboš Kostelný) a odohráva ich milostné príbehy. V trefnom deji si nájde každý z vás kúsok seba a realistické situácie hlavných hrdinov vám zaručene vyčaria úsmev na tvári.

Všetko alebo nič je príbehom o vzťahoch, ktoré nie sú vždy podľa našich predstáv, o láske, ktorá často bolí a oddanom priateľstve, ktoré trvá večne. Hlavná hrdinka Linda sa bezhlavo zamiluje do vášnivého developera Jakuba, ktorý jej však pomotá hlavu a zmizne. Hrdá a praktická Linda sa snaží zanechať chladnú hlavu a pocit zodpovednosti voči malej dcére. Láska a vášeň sú však silnejšie ako rozum a v príbehu o komplikovaných vzťahoch sa zaručene nájdete.

Sympatická vám bude aj postava Vandy, ktorá je typickou slobodnou ukecanou kamarátkou, ktorá má vždy na všetko najlepšie vysvetlenie. Nerozlúčna trojica by sa nezaobišla bez romantického gaya Eda, ktorý hľadá lásku a je schopný kvôli nej urobiť čokoľvek. Životy troch kamarátov nakoniec zamotá niekoľko mužov a všetky vzťahy nakoniec dopadnú úplne inak ako si to predstavovali.

Vďaka pútavému príbehu si prídu na svoje rovnako ženy ako aj muži. Vo vtipnej komédii nájdete sarkazmus, nespútaný smiech, mužské ego, ženské sebavedomie, nespútanú vášeň, beznádej a slzy. Príbeh taký skutočný, že v ňom objavíte samých seba. Babská jazda v CINEMAXE Bory Mall bola zaručene príjemným prekvapením a dávkou pozitívnej energie, ktorú tento film prináša.

Film Všetko alebo nič si môžete pozrieť aj vy. Pozrite si program vo vašom meste alebo okolí priamo www.cine-max.sk

VIDEO: Pozrite si trailer k spomínanému filmu Všetko alebo nič

Prečítajte si aj: 

Má krásna herečka tajný recept na krásu? Táňa Pauhofová nám prezradila, na čo v živote nedá dopustiť

Kráľovnou Plesu v opere 2017 sa stala Zuzana Mauréry: Skvelá herečka vás okúzlila spomedzi dám najviac!

Foto:
cine-max.sk, Video: Youtube
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba