Čo zamestnáva krásnu moderátorku Barboru Rakovskú v súkromí najviac? Jej dcérka vyzerá rozkošne

Moderátorka Barbora Rakovská síce pôsobí ako tínedžerka, no skutočnosť je úplne iná.

Fotografie usmievavých krások vám pripomenú, že rodina a láska sú v živote najdôležitejšie

Fotografie usmievavých krások vám pripomenú, že rodina a láska sú v živote najdôležitejšie

Zdroj: Instagram.com/barborarakovska

Krásna Barbora je v súkromí hlavne matkou a to ju zamestnáva na plný úväzok. Popri práci moderátorky stíha táto slovenská kráska aj rodičovské povinnosti. Pozrite sa ako trávi rodinné chvíle so svojou dcérkou sympatická Barbora.

Prečítajte si aj: Atraktívna herečka Karin Haydu sa nedávno ukázala v spoločnosti s partnerom: Takto im to spolu už roky pristane

Spoločné chvíle

Barbora si so svojou dcérkou užíva spoločné chvíle aj vo wellness. Prirodzenú krásu zdedila malá Amia po svojej mame a obidve krásky vyzerajú na spoločnej fotografii naozaj rozkošne.

Spoločné raňajky môžu vyzerať aj takto. Moderátorka pridáva pravidelne spoločné fotografie s dcérkou na sociálne siete, vďaka čomu si získala aj priazeň fanušíkov.

Slečny si spríjemnili obyčajnú nedeľu malým dobrodružstvom, keď spoločne navštívili zoologickú záhradu. Usmievavé krásky sa zvečnili pri vstupnej bráne a neskrývali nadšenie.

Krása a talent po mame

Dcéra Amia je stelesnením dokonalého dieťaťa a pri pózovaní je hneď jasné, po kom zdedila talent. Fotoaparát jej vôbec nerobí problém a na fotografiách s radosťou pózuje ako jej mama.

Malá Amia je už od narodenia módnou ikonou vďaka svojej mame s nezameniteľným štýlom. Rozkošná Amia teda strieda štýlové outfity, v ktorých pôsobí ako veľká slečna.

Známa moderátorka má aj pri upratovaní veľkú pomoc. Dcérka jej s radosťou pomáha aj pri domácich prácach a sobotu trávia aj spoločným upratovaním.

Najkrajšie chvíle

Barbora s Amiou sú nerozlučná dvojica. Spoločný čas trávia aj detskom kútiku na Liptovskom dvore, ktorý je pre rodiny s deťmi ako stvorený.

Šesťročná Amia zdedila krásu po mame a s modrými očami a blond vláskami vyzerá ako anjelik. Súhra génov je v ich prípade nezameniteľná a dcérka akoby Barbore z oka vypadla.

Mohlo by vás zaujímať: Viete, ktorej slovenskej herečke patrí toto rozkošné dievčatko? Dnes je z nej už takáto krásna slečna

Letnú dovolenku trávili v slnečnom Grécku, z ktorého si odniesli aj krásnu spomienku v podobe fotky. Z úprimnej fotky cítiť lásku, pozitívnu energiu a pohľad na fotografiu vám vyčarí úsmev na tvári.

Slovenská moderátorka sa pochválila na sociálnej sieti aj fotografiou z vianočnej besiedky v škôlke. Dojatá mama neskrývala nadšenie a na malú Amiu bola patrične hrdá. 

Vzťah mamy a dcéry je puto na celý život a fotografie usmievavých krások vám pripomenú, že rodina a láska sú v živote najdôležitejšie.

Foto:
Instagram.com/barborarakovska
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba