V tento deň si radšej svoju polovičku sledujte viac: Viete, v ktorom dni podvádzajú vo vzťahu ľudia najčastejšie?

Nevera je jednou z vecí, ktorej sa každý bojí asi najviac. Prekvapivo sa mnohokrát objaví v absolútne fungujúcom a bezproblémovom vzťahu a práve vtedy, keď by to nikto nečakal. V jeden deň je však pravdepodobnosť oveľa väčšia ako inokedy.

Buďte ostražitý, nevera číha na každom kroku

Buďte ostražitý, nevera číha na každom kroku

Zdroj: Profimedia

Tak nevinný stred týždňa

Ak ste si mysleli, že väčšina zadaných svojej polovičke zahýba hlavne ku koncu týždňa, poprípade cez víkend, a to počas neočakávaných služobných ciest alebo núdzových pracovných porád, ste na omyle. Prefíkaní neverníci, ktorí vedia, ako na to a nechú byť za žiadnych okolností odhalení sa nevere oddávajú v oveľa bežnejší deň, ako si myslíte.

Prečítajte si: Mala som otca, ktorý dlhé roky podvádzal moju mamu: Takto to nakoniec zmenilo moje vlastné manželstvo

S presvedčením, že by ich nikto nemohol podozrievať, si väčšina neverníkov za deň svojho prešľapu volí práve stredu. Tento deň v strede týždňa vyzerá totiž absolútne nevinne a nikomu by ani nenapadlo svojho partnera podozrievať v najväčšom pracovnom nasadení, kedy ani sám nevie, kde mu hlava stojí. Preto je práve streda ako stvorená pre malé povyrazenie, ktoré sa dá ľahko zakamuflovať za neplánované stretnutie s kolegami, ktorí sa cez víkend musia venovať svojim manželkám alebo neskorú večeru s obchodnými partnermi, ktorí sa na Slovensku zdržia len pár dní.

Podobnú nepríjemnú skúsenosť mala i samotná čitateľka Ivana:

Moj niekoľkoročný partner Adam bol aboslútne zlatíčko. Cítila som sa ako v siedmom nebi. Bol romantický, pozorný a hlavne s ním nikdy nebola nuda. Navyše nám to v posteli klapalo ako hodinky a ja som sa ešte s nikým necítila tak sexi a žiadaná. Nikdy by som Adama nepodozrievala z nevery. Niežeby si nemohol nájsť inú ženu, to nie. Bol charizmatický, len čo je pravda, a množstvo kolegýň mu to dávalo i najavo. Mala som však pocit, že ma miluje a sme ten najšťastnejší pár pod slnkom.

Inšpirujte sa: Jedna noc so ženatým mužom ma naučila viac, ako akýkoľvek vzťah. Toto som si uvedomila

Postupne som si však začala všímať, že jeho vzťah ku mne akoby ochladol. Náš spoločný program sa obmedzil len na víkendy, Adam trávil dlhé hodiny v práci s vysvetlením, že sa snaží brať čo najviac nadčasov, len aby sme si mohli dovoliť vysnívanú cestu do Thajska, no mne to i tak nedalo spávať. Niečo nebolo v poriadku. Náš sexuálny život už nebol taký vášnivý a Adam akoby ani nebol duchom prítomný.

Povedala som, si, že sa niečo musí zmeniť, inak o svoj skvelý vzťah určite prídem. A tak som sa rozhodla prekvapiť ho v práci v stredu neskoro večer,  keď mi opäť raz zavolal, že kvôli dokončeniu veľmi dôležitého projektu bude musieť ostať o niečo dlhšie.  Vzala som preto veci do vlastných rúk, obliekla si sexi bielizeň, nastúpila do taxíku a odviezla sa k jeho práci. To, čo som ale uvidela hneď, ako som otvorila dvere jeho kancelárie ma absolútne šokovalo. Zadychčaný Adam bol absolútne zaneprázdnený, avšak jediný projekt, na ktorom pracoval, boli prsia jeho polonahej kolegyne, ktorá ležala na jeho pracovnom stole. Myslela som, že sa mi sníva. V údive som zabuchla dvere na jeho kancelárii i za naším spoločným životom. Kto by to bol povedal, že sa z nadčasov vykľuje nevera? Priznáva so smútkom Ivana.

Strážte si preto svoje polovičky. Čo sa može zdať ako zopár hodín navyše strávených v práci niekedy v strede týždňa, može byť v skutočnosti úplne inak.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
EF

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba