Horoskop na rok 2017 pre Blížencov: Môžu sa tešiť na povýšenie a úspech, čo ich však čaká v otázke vzťahov?

Rok 2017 bude pre Blížencov viac než len úspešný. Na poli vzťahov to však bude už trošku zložitejšie.

Skúšať šťastie inde sa tento rok nevypláca

Skúšať šťastie inde sa tento rok nevypláca

Zdroj: Profimedia

Nič neodkladajte na zajtra

Máte pocit, že ste v predošlom roku nič nestihli? Možno to bolo vašou zvýšenou lenivosťou alebo len nechuťou niečo meniť. Tento rok však musíte za podobným správaním urobiť hrubú čiaru a naozaj sa snažiť dosiahnuť všetko to, po čom túžite.

Hviezdy sú vám skutočne naklonené, preto stačí, ak vynaložíte len trochu snahy a výsledky uvidíte naozaj rýchlo.

Inšpirujte sa: Horoskop na rok 2017 pre Býka: Ak popracuje na svojom sebavedomí, stanú sa naozaj neuveriteľné veci

Hned na začiatku vás čaká zmena

Už od januára prichádza do vášho života zmena a čaká vás naozaj úspešný rok plný pracovných príležitostí. V prípade, že máte stále zamestnanie, môže sa stať, že vás povýšia, stojte však nohami pevne na zemi a o vysnívanú pozíciu naozaj zabojujte. Ukážte, čo je vo vás a dajte najavo svoj entuziazmus a schopnosti.

Ak však v terajšom zamestnaní nie ste spokojný, je čas s tým niečo urobiť. Práve v roku 2017 je priestor na to, aby ste skoncovali so všetkým negatívnym, čo vám len strpčuje život a sústredili sa na vlastné blaho a radosť. Ak preto považujete svoju terajšiu prácu za príťaž, nie je lepšej príležitosti, kedy by ste tento dôležitý aspekt svojho života mohli zmeniť.

Prečítajte si: Horoskop na rok 2017 pre Barana: Tento rok sa mu splnia dlhoočakávané sny a túžby, pozor však na neprajníkov

Nie všetko nové je vždy aj dobré

Na druhej strane, v osobnom živote by ste sa tento rok mali radšej veľkým zmenám vyhnúť a zostať v aktuálnom vzťahu. Skúšať šťastie inde by vás mohlo stáť veľa. Ak aj máte určité pochybnosti, neunáhlite sa v robení rozhodnutí, ktoré by ste mohli neskôr ľutovať. Radšej si všetko nechajte prejsť hlavou, akoby ste mali spraviť niečo len tak z rozmaru a nudy.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
EF, vesteniemonika.sk

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba