Nebezpečné typy žien, ktoré idú najviac po peniazoch: Na tieto si určite dajte pozor!

Nebezpečné typy žien, ktoré si namiesto dobrého srdca všímajú skôr bankový stav účtu sú v dnešnej dobe považované za „bežnú záležitosť“. Je to však naozaj v poriadku?

Ženy, ktoré túžia po moci a peniazoch môžu byť nebezpečnejšie ako sa zdá

Ženy, ktoré túžia po moci a peniazoch môžu byť nebezpečnejšie ako sa zdá

Zdroj: Profimedia

Moderné vzťahy sa často stretávajú s príkladom zabezpečeného muža, ktorý musí živiť svoju partnerku. Typ žien, ktoré nemajú problém sa nechať vydržiavať od vplyvných mužov je čoraz viac. Po prečítaní článku zistíte, že možno aj vy poznáte jednu takú vo vašom okolí. Na ktoré si teda treba dávať pozor?

Mohlo by vás zaujímať: Skutočný príbeh: Kde sa dve bijú, tretia zvíťazí. Takýto zvrat udalostí vo vzťahu by som nečakala...

„Nevinná“ študentka

Vysokoškoláčka, ktorá chodí na prednášky výlučne drahým autom, skriptá nosí v hriešne drahej značkovej kabelke a termín skúšok si prekladá kvôli dovolenke v Dubaji? Niečo nebude úplne v poriadku. Pokiaľ nie je povolaním dcéra, tak najlogickejším vysvetlením bude práve bohatý partner. Zatiaľ čo iní spolužiaci bývajú na intrákoch a stravujú sa v školskej jedálni, ona býva v luxusnom byte a na večeru chodí do tých najvychýrenejších reštaurácií. Pozor na tento typ poslušnej žiačky, ktorá nemá zálusk na nič iné, len na bohatý život bez pohnutia prsta. 

Citová vydieračka 

Žena, ktorá to hrá na city a dokáže si veľmi ľahko omotať chlapa okolo prstu. Na začiatku sa javí ako normálna baba, ktorá však postupne prejavuje svoju prvú tvár. Jej cieľom nie je nič iné, ako sa čo najskôr nasťahovať k svojmu vysnívanému mužovi a po zvyšok života nerobiť nič. Pozor na tieto nebezpečné typy žien s hereckým nadaním, ktoré vedia poriadne zahrať na city. Zasnený muž to však nevie vždy jednoznačne odhadnúť a potom sa môže stať, že svoj život zasvätí žene, ktorá len ide po jeho peniazoch. 

Umelá bábika

Už na prvý pohľad je jasné, že prirodzenosť nie jej hlavným cieľom. Napichané pery, umelé nechty, príčesky či 3D riasy sú len začiatkom. Táto bábika je chodiaca reklama na estetickú kliniku a zdá sa, že má na sebe upravené takmer všetko. Otázka znie, odkiaľ berie peniaze na všetky tieto procedúry? Vo väčšine prípadov je odpoveď jasná. Tieto typy žien si vyberajú výlučne zabezpečených partnerov, ktorí budú ochotní im všetky „skrášľovacie“ premeny platiť. 

Nečakaná podnikateľka

Aj vy možno poznáte vo vašom okolí ženu, ktorá začala z ničoho nič podnikať a veľmi sa jej darí. Samozrejme, že tým nemyslíme úspešné ženy, ktoré si za svojím podnikateľským plánom prešli tvrdú cestu a úspech dorazil vlastnou zásluhou. Reč je o ženách, ktoré prišli k značne veľkej finančnej pomoci, založili si firmu a prezentujú sa v najlepšom svetle. Výnimiek je v tomto prípade naozaj málo a väčšine z týchto žien len pomohol partner, ktorý celý biznis zafinancoval. Dávajte si pozor na falošné typy, ktoré sa chvália cudzím perím a  o podnikaní toho veľa nevedia. Práve tieto ženy sa len zviezli popri svojom mužovi.

Ambiciózna kráska

Táto žena vie čo chce a tvrdohlavo si za tým aj ide. Sebavedomá a ambiciózna kráska sa môže javiť ako nezávislá žena, ktorá si ide za svojimi snami. Jej jediný cieľ je však získať bohatého muža, ktorý ju patrične zabezpečí. Náročná žena, ktorá očakáva, že nebude platiť večere, dovolenky, či luxusné oblečenie. Slečna, ktorá nemá ambície zarobiť si vlastným rozumom, ale spolieha sa na svoju krásu. Práve tá jej má zabezpečiť voľnú vstupenku do sveta prestíže a moci. Je ťažké odhaliť túto ženu, ale buďte opatrní, ak sa vo vašom okolí jedna taká nachádza. 

Prečítajte si aj: Takto sa správa žena, ktorá bude mužovi verná aj po rokoch. Všímajte si tieto detaily...

Neprispôsobujte sa, ale ostaňte samé sebou!

Samozrejme, že najjednoduchším rozhodnutím, je spoliehať sa na peniaze od partnera a nerobiť v živote vôbec nič. Vaše ambície však smerujú niekam inam, ako len byť niekoho príveskom a stratiť pocit nezávislosti. Ostaňte nezávislou osobou a zachovajte si svoju hrdosť. Nie je nič krajšie ako inteligentné ženy, ktoré sa rozhodli vybrať sa vlastným smerom a dosiahnuť úspech vďaka svojej šikovnosti a rozumu. Krása je pominuteľná, no zapamätajte si, že rozum vám nikto nikdy nezoberie.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba