Horoskop na rok 2017 pre Panny: Musia sa naučiť dôverovať partnerovi a oddať sa skutočnej vášni

Panny sa môžu tešiť na samé dobré správy. Čo viac im rok 2017 prinesie?

Dôovera vo vzťahu je viac než len dôležitá

Dôovera vo vzťahu je viac než len dôležitá

Zdroj: Profimedia

Problémy sa začnú riešiť už v januári

Trápia vás dávne dlžoby a spory? Už v januári sa vám na vaše problémy ponúkne viacero riešení, tak sa sústreďte a nenechajte si ich ujsť. Snažte sa všetky problémy riešiť s optimizmom a nenechajte sa ničím znechutiť. Može sa totiž stať, že na niektoré veci budete potrebovať oveľa viac času ako ste si spočiatku mysleli. Buďťe preto trpezlivý.

Prečítajte si: Ženy narodené v tomto znamení majú do nového roka našliapnuté najlepšie. O takomto úspechu sa vám ani nesnívalo

Oporu nájdete v partnerovi

Čo sa týka osobného života, váš partner bude pri vás od začiatku roka stáť, a to naozaj v dobrom aj v zlom. Tento rok si spoločne užijete veľa dobrodružstiev a sexuálnych zážitkov. Nebojte sa povedať mu, po čom naozaj túžite. Či už v posteli alebo v reálnom živote.

Inšpirujte sa: Horoskop na rok 2017 pre Barana: Tento rok sa mu splnia dlhoočakávané sny a túžby, pozor však na neprajníkov

Vzťah je totiž založený na vzájomnej dôvere a na tom, že sa jeden na druhého možete spoľahnúť. Dajte preto partnerovi pocítiť, že mu neskonalo veríte a nebojíte sa odhaliť ani svoje najtajnejšie túžby.

Šťastie si vás nájde

Rovnako sa môžete tešiť i na množstvo dobrých správ, ktorými budú nadchádzajúce mesiace špecifické. Nezabúdajte však všetko brať s nadhľadom a trochou humoru. Len tak k sebe naozaj prilákate len pozitívne veci a začne sa vám naozaj dariť.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
EF, vesteniemonika.sk

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba