Dcérka Victorie Beckham sa teší maminej pozornosti: Aj toto sú niektoré z vecí, ktoré spolu bežne robia

Módna ikona Victoria Beckham je šťastnou mamou štyroch krásnych detí, Brooklyna, Romea, Cruza a malej princeznej Harper. Všetky miluje rovnako, no predsa len má malá princezná menom Harper mierne navrch. Niet sa čo čudovať, je predsa jediné dievča.

Victoria svoju dcérku nadovšetko miluje

Victoria svoju dcérku nadovšetko miluje

Zdroj: instagram.com/victoriabeckham

Mamina malá asistentka

Harper nielenže svoju matku sprevádza na módnych prehliadkach a pri návštevách módnych domov, užívajú si i spoločné nákupy počas víkendov v Londýne. Je jasné, že maličká, čo to zdedila z maminho módneho vkusu a právom je považovaná za Victoriinu kreatívnu asistentku. Pomáhala jej dokonca i s dizajnom Victoriinho trička k Svetovému dňu boja proti AIDS.

Duo nielen v oblasti módy, ale i v kuchyni

Pokiaľ  ide o to, v čom všetkom sa Victoria a Harper dopĺňajú, pri móde sa zoznam určite nekončí.  Úspešná Victoria si nevie vynachváliť pomoc svojej dcérky nielen v oblasti navrhovania šiat, ale i pri pečení.  Okrem Vianoc spolu strávili spoločný čas v kuchyni i na Halloweena, a to pri príprave tematických koláčikov. Zatiaľ čo chlapci trávili čas s otcom, Victoriina princezná sa ponárala do tajov kulinárstva.

Prečítajte si: Najmladší Beckham konkuruje svojej mame. Toto ste o synovi Victorie Beckham vedeli?
 

Perfektná manikúra je základ

Victoria je okrem svojho úspechu známa i dokonalým vzhľadom a tomu učí i svoju malú Harper. Spoločné výlety do nechtového štúdia nie sú pre ne ničím výnimočným.

Len tu si dokážu mama s dcérkou dokonale oddýchnuť a nabrať nové sily. Navyše sa Harper už od útleho detstva učí, ako sa o seba patrične starať.

Inšpirujte sa: V tejto pozícii ste manžela Victorie Beckham zrejme nevideli: David spravil pre svoju rodinu jednu obdivuhodnú vec

Páči sa vám vzťah, ktorý má Victoria so svojou dcérkou Harper?

Áno
496
Nie
11
Hlasovalo: 507

Foto:
instagram.com/victoriabeckham
Zdroj:
hellomagazine.com, EF

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba