VIDEO: Kontroverzní návrhári zo značky WTF prezradili, čo bude kraľovať v ich novej kolekcii

Extravagantné duo Klementina a Milan sú známi svojimi jedinečnými návrhárskymi kúskami s poriadnou dávkou odvahy. V rozhovore nám prezradili, na čo sa môžeme tešiť v ich novej kolekcii jar/leto 2017.

Mladá a extravagantná dvojica značky WTF nám porozprávala o ich novej kolekcii

Mladá a extravagantná dvojica značky WTF nám porozprávala o ich novej kolekcii

Zdroj: instagram.com/factorywtf

Stretli sme sa s energickou návrhárskou dvojicou, ktorá je na slovenskom trhu už viac ako 6 rokov. Módni návrhári nám porozprávali o ich nadchádzajúcej kolekcii a novinkách Factory WTF. „Máme pripravenú novú kolekciu na jar leto, ktorá pôjde von začiatkom apríla a určite sa je načo tešiť,“ povedal Milan Švingál.

Prečítajte si aj: Ako nosiť rifľovinu, keď jar je ešte ďaleko? Tieto kombinácie stylingov vás presvedčia, že je stále IN

Bežná línia aj exkluzívne kúsky

Značka WTF ponúka svojim zákazníkom široký sortiment od teplákových súprav po spoločenské šaty. „Zvolili sme opäť bežnú líniu, takže sú tam nejaké teplákové veci a potom budeme mať samozrejme zopár kúskov, ktoré budú exkluzívnejšie. Ešte to nie je úplne ucelené, takže stále makáme,“ dodala Klementina.

Otvárajú vlastnú dielňu

Známa návrhárska dvojica sa onedlho bude sťahovať do väčších priestorov, kde budú mať potrebné miesto pre vytváranie nových modelov. „Taktiež otvárame vlastnú dielňu, takže sme teraz veľmi zaneprázdnení,“ pokračuje známa návrhárka.

Nepodliehajú trendom

Módna značka WTF je známa svojou jedinečnosťou a originalitou. Pri inšpirácii nových modelov sa riadia vlastnými pocitmi a nepodliehajú svetovým módnym trendom. „My sme takí, že sa ani veľmi nepozeráme, čo je in. Vlastne sme takí boli odjakživa,“ priznala extravagantná kráska. „Dostali sme to do vienka. Proste sme in,“ doplnil s úsmevom módny návrhár.

Jedinečný štýl

Pri navrhovaní novej kolekcii uprednostňujú vlastný štýl a jedinečný vkus. „Nikdy nesledujeme ani tie módne domy, takže sme si len sadli povedali sme si farby, v akých budeme navrhovať. Milanko si urobil svoje návrhy, ja som si urobila svoje a nejako sme to spojili,“ prezradila Klementina.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Uletená dizajnérska dvojica Factory WTF prekvapuje: Čo si zaumienili tentokrát?

Farebná kolekcia

Mladí a energickí návrhári nám tiež povedali, v akých farbách sa budú niesť ich nové modely. „Ako vždy sme zas použili čiernu. Doplnky budú oranžové, biele a rifľová je naša odjakživa,“ povedala módna návrhárka. „A máme novú tlačiareň, takže všetko ideme tlačiť,“ dodali úprimne.

FEMINITY TV: Pozrite si rozhovor s návrhárskou dvojicou značky WTF o ich novej kolekcii

Foto:
instagram.com/factorywtf, Ján Zemiar Video: Ján Zemiar
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba