Podľa tohto zistíte, či vás podvádza: Stačí jedna otázka a budete vedieť, na čom ste

Žiadna z nás by sa nechcela ocitnúť v milostnom trojuholníku. Ak máte podozrenie, že vás partner podvádza, pomocou tejto otázky to čím skôr zistite.

Neveru odhalíte pomocou jednej otázky

Neveru odhalíte pomocou jednej otázky

Zdroj: Profimedia

Hoci sa hovorí, že nevera je trendom dnešnej doby, vy môžete byť výnimkou. Stačí na to správny partner, váš vlastný prístup a vzťah jednoducho vydrží. 

Prečítajte si: Najproblémovejšie vlastnosti žien: Ak budete robiť týchto 7 vecí, v okolí vášho muža sa čoskoro zjaví milenka

Ak máte napriek tomu, že sa snažíte pochybnosti o vernosti vášho partnera, otestujte si ho pomocou jednej otázky. Vďaka tomu budete aspoň čiastočne vedieť, na čom ste.

Podvádzaš ma?

Možno to bude znieť úplne jednoducho, práve jeho reakcia na túto priamu otázku vám prezradí všetko, čo potrebujete vedieť. Najlepšie je, ak sa ho to spýtate počas večere, alebo úplne bežného rozhovoru bez akýchkoľvek emocionálnych výstupov, či hlučných scén. Ak vás nepodvádza, jeho odpoveď bude priama a okamžitá. Ak vás naopak podviedol, zostane nachvíľu zarazený a pravdepodobne zopakuje otázku "Podvádzam ťa?", len preto, aby získal viac času na svoju obhajobu. Iným ukazovateľom nevery môže byť tiež nečakaná reakcia z jeho strany, kedy sa bude snažiť obrátiť chybu práve na vás. Vety ako: "Vyťahuješ niečo zo svojej minulosti? Podviedla si ma a cítiš sa previnilo?" majú za cieľ postaviť vás do pozície vinníka a sebe tak vybudovať alibi.  

Čítajte aj: Patrik ma neustále porovnával s bývalou partnerkou. Jedna situácia to však celé zvrátila

Napriek tomu, si to všetko ešte pred tým, ako mu dáte ultimátum premyslite a snažte sa všímať si aj iné dôkazy. Ak sa jeho príbehy často menia, ak má z ničoho nič nových priateľov, ak sa o seba začal viac starať, ak vo vašej prítomnosti ľahko vybuchne a ak zmizli z vašej spálne intímnosti, niečo za tým bude. Človek, ktorý je neverný, sa skôr či neskôr, sám prezradí.

Tolerovali by ste vo vzťahu neveru?

áno
201
nie
1078
iba kvôli deťom
100
Hlasovalo: 1379

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba