Pamätáte si ešte supermodelku Claudia Schiffer? Takto šťastná je dnes trojnásobná mamina a vyzerá výborne!

Jedna z najkrajších a najúspešnejších topmodeliek 90-tych rokov, ktorú pozná celý svet. Hoci o niektorých jej rovesníčkach z modelingovej brandže sa píše viac než o nej, vo svete módy je stále ikonou, ktorá ešte nepovedala posledné slovo.

Jedna z jej posledných spoluprác bola pre módny dom Balmain, kde naozaj hviezdila

Jedna z jej posledných spoluprác bola pre módny dom Balmain, kde naozaj hviezdila

Zdroj: Profimedia.sk

Zo sexsymbolu a múzy dnes mama na plný úväzok

Claudia Schiffer bola v 90-tych rokoch považovaná za ikonu modelingu, blonďavý sexsymbol a dokonca bola múzou veľkého Karla Lagerfelda, ktorý na ňu nedal dopustiť. Dnes je z nej už aj 3-násobná mama syna Caspara a dcér Clementiny a Cosminy, ktoré má so svojím manželom, režisérom, Matthew Vaughnom. Na margo rodinného života Claudia pre denník Dailymail priznala aj toto: „Než som stretla Matthewa, pracovala son nonstop. Akonáhle sme sa dali dokopy, otvoril sa mi úplne nový svet. Keď som porodila prvé dieťa, moje priority sa zmenili. Materstvo je presne to, čo je môj svet.“

Mohlo by vás zaujímať: Najkrajšie topmodelky minulosti: Ako vyzerajú dnes a čo sa v ich živote zmenilo?

V úlohe modelky stále zažiari

Ak by ste si však mysleli, že s modelingom už definitívne skončila, ste na veľkom omyle. Hoci je pre ňu dnes spokojný a šťastný rodinný život na prvom mieste, v úlohe modelky pre prestížne módne domy sa z času na čas ešte ukáže. Jedna z jej posledných spoluprác bola pre módny dom Balmain, kde hviezdila spolu so Cindy Crawford a Naomi Cambell v čiernobielej grafike a vyzerala úžasne.

Láska ku kašmíru je jej osudnou

Rovnako ani cit pre módu v sebe nezaprie. Už pred rokmi objavila prostredníctvom modelingu lásku ku kašmíru a minulý rok sa pretavila aj do jej profesie kreatívnej riaditeľky novej línie kašmírových  svetrov pre značku TSE, na ktorú ju oslovili ako módnu ikonu.

Čítajte tiež: Supermodelky kedysi a dnes: Ako sa zmenil ideál krásy, a ktoré sú na vrchole aj po dvadsiatich rokoch?

Módu ma stále v malíčku

Rovnako aj módne trendy má stále v malíčku a v spoločnosti, hoci sa neukazuje už tak často ako kedysi, je vždy za hviezdu.

No nielen v spoločnosti, ale aj pri výbere outfitov na bežné nosenie, nenechá nič na náhodu. Eleganciu, štýl a nadčasovosť modelky nezaprie ani po rokoch pne venovaným deťom a tieto výsledné kombinácie sú toho dôkazom.

Neprehliadnite: Ikonická Claudia Schiffer tesne pred päťdesiatkou: Toto radí všetkým ženám, ktoré ju obdivujú pre jej krásu

Pozrite sa aj na to, ako jej to pristane ako boho bohyni. Smelo sa od nej ešte stále môžeme učiť, čo poviete?

Foto:
Profimedia SITA, Instagram.com/claudia_schiffer
Zdroj:
MG, dailymail.com, mirror.com

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba