Máte túto vlastnosť? Presvedčte sa, či vo vás muži vidia len dočasnú partnerku, alebo ženu na celý život

Hovorí sa, že niektoré ženy vnímajú muži ako partnerky na celý život, iné zas ako partnerky na kratšie životné obdobie. Do ktorej kategórie patríte?

Máte túto vlastnosť?

Máte túto vlastnosť?

Zdroj: Profimedia

To, či s nami muži zostanú, ovplyvňujeme z veľkej časti aj my samé. Svojim správaním, prístupom a celkovou povahou. Ak patríte k ženám s touto vlastnosťou, pravdepodobne si vás muž ako partnerku na celý život nevyberie.

Prečítajte si: Je pravda, že za život stretneme len jednu pravú lásku? A ak áno, čo potom znamenajú všetky ostatné?

Hoci výnimky niekedy potvrdzujú pravidlo, vo väčšine vzťahov fungujú niektoré veci rovnako. Aj keď sú muži v porovnaní so ženami menej nároční, majú svoje zásady a niektoré vlastnosti žien znášajú ťažšie a nedokážu s nimi žiť. 

Extrémna nezávislosť

Ženy, ktoré už na prvý pohľad vyžarujú, že mužov nepotrebujú, že si dokážu všetko urobiť samé, že len ony robia veci dokonale, sú nočnou morou pre každého muža. Muž sa vo vzťahu s takouto ženou cíti nepotrebný a menejcenný. Toto správanie vyhovuje len mužovi, ktorý nemá záujem byť skutočným chlapom vo vzťahu, a nezávislá partnerka mu kvôli tomu, že on nič nemusí jednoducho neprekáža. Ostatných však extrémna nezávislosť a emancipácia z dlhodobého hľadiska nepriťahuje, práve naopak.

Mohlo by vás zaujímať: Tieto tri rady by ste mali dať svojej dcére predtým, ako sa zamiluje: Moja dcéra o nich nevedela, a takto dopadla

Neznamená to, že sa teraz stanete nesamostatnou a závislou partnerkou. Skôr to, že ženy by vo všeobecnosti nemali preberať mužské role a občas by si mali jednoducho užiť to, že sú "slabšími polovičkami." Vo všetkom v živote a aj vo vzťahoch je v prvom rade dôležitá rovnováha.

Myslíte si, že mužom vo vzťahu skutočne prekážajú extrémne nezávislé ženy?

áno
297
nie
50
Hlasovalo: 347

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba