Vieme, aké cviky podstúpila pred galavečerom oscarová herečka Emma Stone: Vďaka tomuto vyzerá úchvatne!

Jedna z najúspešnejších herečiek súčasného filmového plátna Emma Stone, musela počas nakrúcania filmu La la land nasadiť tvrdý tréningový plán.

Oscarová herečka Emma Stone kvôli hereckému výkonu dvíhala činky

Oscarová herečka Emma Stone kvôli hereckému výkonu dvíhala činky

Zdroj: SITA

Charizmatickú ryšavku pozná celý svet vďaka skvelým hereckým výkonom, ktoré už boli patrične ocenené najvyššou filmovou cenou. Držiteľka Oscara si musela počas nakrúcania jej najnovšieho filmu podstúpiť náročný tréning.

Prečítajte si aj: Červený koberec z noci Oscarov 2017: Pôvabná Emma Stone za dámu, nežná a nestarnúca Jessica Alba!

Osobný tréner

Známa herečka musela byť počas natáčania najnovšieho filmu vo veľmi dobrej kondícii, aby zvládala náročné choreografie a herecké výkony. Rozhodla sa preto zveriť do rúk profesionálovi, ktorý už v minulosti spolupracoval so známymi celebritami. Osobný tréner Jason Walsh pripravuje amerických hercov aj modelky Victoria´s Secret na ich výkony či už na hereckom plátne alebo prehliadkovom móle. Spolupracuje so zvučnými menami ako Irina Shayk či Sara Sampaio.

Mŕtvy ťah

Za najlepší cvik považuje krásna herečka práve mŕtvy ťah, pri ktorom musíte dodržiavať správnu polohu tela. Dôležitý cvik, ktorý drží všetky časti svalov v správnej funkcii, jej priniesol neskutočnú silu a výdrž. Jej osobný tréner zároveň vyvrátil mýty o hodinách strávených kardio cvičením. Kardio je účinné vtedy, ak sa hýbete dostatočne rýchlo a komplexne. 

Zvýšiť kondíciu

Jason musel od začiatku zvýšiť u slávnej herečky jej kondíciu a stravovacie návyky. Každodenný tréning pozostával zo silového tréningu, kde Emma zdvíhala nad hlavu aj ťažšie váhy. Cvičenie s činkami je podľa Jasona najlepšou možnou formou, ako zvýšiť svoju kondíciu, zväčšiť nárast svalovej hmoty a zároveň sa cítiť zdravo a fit. Namáhavé tréningy dávali slávnej herečke poriadne zabrať a po skončení cvičenia bola Emma maximálne vyčerpaná.

Náročné začiatky

Ako to už pri všetkom býva, ani Emma nemala tieto začiatky ľahké. Nabehnutie do náročného tréningu jej trvalo pár mesiacov, ale výsledok stál za to. Pravidelné cvičene na mieru s jej osobným trénerom jej prinieslo priaznivé účinky na kondíciu, držanie tela a spevnené svalstvo. Vďaka cvikom s činkami sa naučila správnym pohybom a zdokonalila svoje držanie tela.

Mohlo by vás zaujímať: Najpríťažlivejšie krásky z Hollywoodu vás presvedčia, že byť „ryšavkou“ sa oplatí: Hrdzavý odtieň zvyšuje sexepíl

La la land

Práve náročné tréningy, precíznosť cvikov a zodpovedný prístup jej pomohol k tomu, aby počas nakrúcania filmu zvládal náročné tanečné choreografie. Okrem hereckého výkonu musela Emma tancovať, stepovať a spievať na profesionálnej úrovni. Nič z toho by však nezvládla, ak by si nenasadila niekoľko mesačný tréningový plán pod vedením Jasona Walsha.

Foto:
SITA, instagram.com/risemovement
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba