Najkrajšie momenty zo života moderátorky Zlatice Švajdovej Puškárovej: Už čoskoro bude dvojnásobnou mamou

Moderátorka spravodajstva Zlatica Švajdová Puškárová prežíva momentálne najkrajšie obdobie. Má krásnu rodinu, ktorá sa už onedlho rozrastie o nového člena.

Zlatica momentálne prežíva svoje najkrajšie obdobie
Zlatica momentálne prežíva svoje najkrajšie obdobie

Obľúbená markizácka moderátorka Zlatica Švajdová Puškárová je šťastná žena. Okrem skvelej kariéry, ktorú si užíva po boku svojho manžela Patrika Švajdu má doma syna Lea.

Prečítajte si: Mama s dcérou sa vybrali do spoločnosti: Pozrite sa, ako to krásnym ženám Šarköziovým počas večera pristalo

Malý Leo je podľa všetkého živé dieťa a obom rodičom robí obrovskú radosť. Len prednedávnom nastúpil do školy a zdá sa, že si život prváka užíva s úsmevom na tvári.

Leo trávi so svojimi rodičmi takmer každú voľnú chvíľu a aj vďaka nim má krásne a pestré detstvo.

Zlatica má vo svojom manželovi Patrikovi oporu nielen doma, ale aj v práci. Okrem neuveriteľne dlhého viac ako 16-ročného vzťahu a 2-ročného manželstva ich spája aj moderovanie Televíznych novín, ktorému sú obaja už roky naplno oddaní. Práve vďaka tomu, že sú neustále spolu im to všetko tak dokonale funguje.

Čítajte aj: Česká modelka Petra Němcová zažiarila na Oscaroch v rozprávkových šatách: Pôvabná kráska stavila na dievčenský look

Moderátorku je takmer nemožné vidieť inak, ako s úsmevom na tvári. Dôvodom bude zrejme aj to, že už onedlho sa stane dvojnásobnou maminou. My celej rodine držíme palce a gratulujeme!

Je vám sympatická moderátorka Zlatica Švajdová Puškárová?

áno
281
nie
458
Hlasovalo: 739

Foto:
Ján Zemiar, instagram.com/zlaticapuskarova, SITA
Zdroj:
DD

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba