20-minútové cvičenie s Vierkou Ayisi: Vďaka tejto štvorkombinácii cvikov prejde vaše telo znovuzrodením

FEMINITY v spolupráci s Vierkou Ayisi, dcérou známeho tanečníka, ale najmä verného precvičovateľa yogy, Fredyho Ayisiho, vám prinášame online cvičenie Fit Inspirit. Toto cvičenie vám zmení pohľad na samého seba a aj na svet.

Vierka Ayisi vám predstavuje nový projekt Fit Inpirit, ktorý môžete spolu s nami cvičiť

Vierka Ayisi vám predstavuje nový projekt Fit Inpirit, ktorý môžete spolu s nami cvičiť

Zdroj: Archív V.A.

Milé čitateľky, je mi obrovskou cťou s vami zdieľať môj úžasný nový projekt INSPIRIT. Inspirit je spojením cvičenia, yogy, sebapoznávania a zdravého životného štýlu. Dlhodobo som pôsobila ako lektorka kondičného cvičenia a yogy, tu doma na Slovensku aj v zahraničí.

Na čo sa môžete tešiť?

Prvou súčasťou tohto projektu je online cvičenie s názvom Fit Inspirit, do ktorého som preniesla svoju lásku k tancu, pohybu a k joge. Ide o inštruktážne cvičenia, ktore spájaju dokopy rozcvičku, posilňovacie cviky, ľahké tanečné prvky a súčasťou je teda aj výučba yogy.

Ďalšou časťou projektu INSPIRIT sú aj pravidelné motivačné blogy. Tie budú vychádzať vždy spolu s nový cvičebným videom a budú sa týkať tém, ktoré nás, ako ľudí žijúcich v modernom svete, každodenne obklopujú. Pod záštitou INSPIRIT taktiež s mojím otcom Fredym na Slovensku organizujeme cvičebné, pohybové a yogové workshopy, kde prednášame aj o meditácii, sebapoznaní či duševnom zdraví.

Čítajte viac: Tanečnica Vierka Ayisi predstavila nový projekt Fit Inspirit: Vďaka nemu sa môžete dostať do formy!

20 minút cvikov, ktoré vám zmenia pohľad na pohyb

Cvičenia trvajú 15 až 20 minút, skladajú sa zo štyroch častí – teda rozcvička, trochu tanca, posilňovacie cviky a yoga. Na tú kladiem veľký dôraz. Pretože nie je dôležité mať len zdravé telo, ale i ducha. A keďže naša spoločnosť kladie veľký dôraz na fyzický vzhľad, zabúdame si rozvíjať svoje vnútro a aj spirituálne rásť. 

Žijem naozaj to, čo šírim. Som vegetariánka od detstva, nikdy som neskúsila alkohol ani cigarety. Vážim si svoje telo, ženskosť, cením si svoje zdravie. Citim vášeň pre to, čo robím. Budujem v sebe zdroj, ktorý mi pomáha stať sa lepšou verziou samej seba. Páči sa mi pri tom inšpirovať ľudí, aby našli spôsob, ako milovat samých seba ešte trošku viac.

Nenechajte si ujsť: Krásna Slovenka je od Beyoncé na nerozoznanie: Majú spoločného viac, ako si myslíte

Cez videá, prostredníctvom mojich blogov, workshopov alebo sebapoznavacích seminárov, vás chcem vpustiť do svojho sveta, aby sme sa navzájom inšpirovali a stali sa zdravšími a lepšími.

VIDEO: Inspirit s Vierkou Ayisi & cvičenie Fit Inspirit 1.diel

A čo vás čaká, keď nás budete pravidelne čítať? Sledujte krátku upútavku toho, na čo všetko sa v podaní Vierky Ayisi môžete tešiť

Téma na dnešný deň: Šťastie

U väčšiny ľudí je šťastie vidinou budúcnosti. Nie cesty samotnej, ale destinácie. Je to niečo, čo sa ešte len má stať. Tejto väčšine ľudí sa zdá, že šťastie je len pomyselne niekde na konci dúhy. Celý život sa naháňajú za vidinou tejto dúhy a naháňajú tieň niečoho, čo skutočnosti existuje v nás samých.

Šťastný človek je ten, ktorý našiel sám seba. Ten, ktorý pozná svoju podstatu bytia, ten ktorý ma vznešené a zmysluplné túžby. Šťastný je ten, ktorý túži rásť a ten, ktorý obohacuje život ľudí okolo seba. Človek, ktorý prispieva niečím, aby bol tento svet aspoň o trošku lepším miestom. Človek, ktorého dielo, umenie, práca a denné úlohy vychádzajú z úprimnosti a lásky. Šťastný je ten, kto miluje život. 

Na peniazoch ani na materiálnych veciach, radosti z nich a na ich vlastnení nie je absolútne nič zlé. Len na nich netreba lipnúť. Či s nimi stotožňovať naše úplné šťastie. Nemôžeme žiť podmienení vo vedomí, že "budeme šťastní až vtedy keď.... " /budeme mať peniaze/si nájdeme správny vzťah/keď dokončíme ten projekt/keď už budeme v novej práci/keď konečne vycestujeme /keď dostávame ten dom...

Šťastie je vyjadrením vďaky a ctenia si vecí, ktoré už máme, teraz. Šťastie je teraz. 

Naučme sa oceniť krásu na svete, ktorá existuje úplne všade. Možno ju nájsť v tvári svojich priateľov, svojich milovaných, smiechu detí, vo vlnách oceánu, mrakoch na oblohe. Kvetoch alebo v stromoch parku. Je všade okolo nás, keď sa naučíme ju vidieť.

Foto:
Archív V.A., Video: YouTube
Zdroj:
Vierka Ayisi

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba