Krásna a talentovaná Lina Mayer: Aj takto táto známa speváčka so svojským štýlom trávi svoje voľné chvíle

Začala ako neznáme dievčatko v Česko Slovenskej Superstar, dnes je z nej krásna, známa a talentovaná mladá žena. Čomu sa však Lina venuje, ak nie je v štúdiu a nenahráva nový singel?

Mnoho tvárí Liny Mayer. Kým je táto mladučká hviezda v skutočnosti?

Mnoho tvárí Liny Mayer. Kým je táto mladučká hviezda v skutočnosti?

Zdroj: facebook.com/linamayer

Je autorkou nielen textov ale i svojskej hudby

Karolína Majerníková, ktorá dnes už vystupuje pod pseudonymom Lina Mayer sa pred pár rokmi konečne odvážila otvoriť svetu a pri tvore svojich najúspešnejších piesní, medzi ktoré patrí i singel Personal Sky začala čerpať z vlastnej inšpirácie, či už ide o kompozíciu textu alebo hudby. Už dnes je jasné, že prekrásna Lina urobila dobre a práve svojmu textárskemu talentu vďačí za obrovský úspech, ktorý za posledný rok dosiahla.

Prečítajte si: VIDEO: Speváčka a herečka Barbora Švidraňová je v súkromí úplne iná: Prezradila nám, aká je vo vzťahu s novým partnerom

Okrem nahrávania rada oddychuje v lone prírody

Okrem koncertov a nahrávania nových singlov čí účasti v známej televíznej šou Tvoja tvár znie povedome si aj Lina dopraje trochu oddychu. Voľné chvíle pritom najradšej trávi v prírode, ktorej máme na Slovensku naozaj bohate. Prázdniny či víkendy si užíva v krásnych Tatrách, kde sa najradšej kochá výhľadom a tichom, ktoré vraj rovnako ako hudba zázračne lieči.

Mohlo by vás zaujímať: Talentovaná speváčka Emma Drobná vďačí za svoju krásu tejto žene: Pozrite si ich najkrajšie momenty

Sila prírody a jej pokoj jej zrejme pomáhajú načerpať potrebnú energiu, ktorú Lina na začiatku svojej závratne sa rozbiehajúcej kariéry vyslovene potrebuje. Je zrejmé, že jej pobyt na čerstvom vzduchu pomáha prísť na iné myšlienky a zároveň ju inšpiruje.

Inšpirujte sa: VIDEO: Komička Evelyn prezradila, kto ju dokáže najviac pobaviť i to, že onedlho vypukne nový projekt!

Nielen spev, ale i móda  Line niečo hovorí

Okrem krásneho hlasu a talentu sa táto mladá speváčka može pýšiť i neuveriteľným citom pre módu a krásu. Dokonalú postavu bez jediného kila navyše jej závidí nejedna z nás, Lina však svoje krásne krivky dokáže i dokonale zaodieť. 

Mohlo by vás zaujímať: Zdenka Predná si žije naozaj rozprávkový život: Keď uvidíte foto zo svadby, vyčaruje vám úsmev

Sama pomoc stylistu využíva len minimálne a riadi sa svojím inštinktom. Treba uznať, že jej to neuveriteľne pristane či už sa v spoločnosti ukáže v elegantnom outfite alebo v ležérnom koncertnom prevedení. Krásne zladené kúsky a dokonalý mejkap sa pomaly ale isto stávajú vizitkou tejto talentovanej speváčky.

Páči sa vám Lina Mayer ako speváčka?

Áno
273
Nie
22
Hlasovalo: 295

Foto:
facebook.com/linamayer
Zdroj:
EF

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba