Herečka Drew Barrymore našla tajný trik na krásu, ktorý jej uberie vraj až 10 rokov

Všetky si chceme zachovať mladosť čo možno najdlhšie. Avšak, v prípade hollywoodskych herečiek je to o to naliehavejšie, že sa chcú vo filmovej brandži udržať čo najdlhšie. Obľúbená herečka romantických komédií nie je výnimkou. Čo myslíte, čo robí pre udržanie si krásy?

Pri pohľade na ňu veru nemáte pocit, že sa dívate do tváre už štyridsiatničky. Jej pleť vyzerá  mlado a sviežo, čo poviete?

Pri pohľade na ňu veru nemáte pocit, že sa dívate do tváre už štyridsiatničky. Jej pleť vyzerá mlado a sviežo, čo poviete?

Zdroj: Instagram.com/drew_barrymore/

Drew Barrymore je známa tým, že veľmi obľubuje rôzne kozmetické vychytávky a na svojej tvári toho vyskúšala pomerne dosť. Najnovšie sa vek snaží troška prekabátiť týmto kozmetickým trikom.

Na prvý pohľad odpudivé...

Na svojom instagrame sa nedávno Drew podelila o svoj nový tajný trik na krásnu a mladistvo vyzerajúcu tvár. Tým zázrakom je tvárová maska z dielne kórejskej kozmetickej značky Hanacure. Zaujímavosťou je, že táto maska je vôbec jediná, ktorú tento kozmetický reťazec ponúka vo svojom portfóliu. Tiež, ako môžete vidieť na herečkinej tvári, maska vytvára naozaj nepekný vzhľad pripomínajúci nepeknú stareckú kožu v podobe akejsi mapy.

Mohlo by vás zaujímať: Odpozerajte tieto triky od svetových krások: Čo v skutočnosti robí tieto ženy super-hviezdami?

Ale výsledok stojí za to

Avšak výsledok jej pôsobenia si samotná Drew nevie vynachváliť. Tvrdí, že jej pôsobenie a účinky sú jednoducho unikátne. „Keď ju rozotriete po tvári, okamžite začne schnúť. Na tú tvár by sa dalo maľovať štetcom. Doslova vašu tvár vypína. Keď ju zmyjete, vyzeráte sviežo. Hneď ste o desať rokov mladšia. Je to naozaj efektívne,“ dopĺňa herečka o účinkoch masky na svojej sociálnej sieti.

Neprehliadnite: Najlepšie platené topmodelky súčasnosti s make-upom a bez neho: Ktorá sa vám páči aj prirodzená najviac?

Nestihnete sa ani usmiať

Táto masku kúpite v súprave, ktorá pozostáva z malej sklenenej fľašky séra a malého balenia gélovému roztoku, ktorý musíte do séra kvapnúť. Tak sa vlastne samotná maska aktivuje. Drew tiež hovorí, že potom, čo ju aplikujete, nemáte šancu sa ani usmiať, pretože maska okamžite začne pôsobiť a schnúť. Je to vďaka spomínanému gélu, ktorý vytvorí túto unikátnu čistiacu zlúčeninu, ktorá vám vytiahne všetky nečistoty a toxíny z pleti.

Hoci herečkin momentálny tajný trik nie je práve z tých najlacnejších, aj tak by stál za vyskúšanie. Veď pri pohľade na ňu veru nemáte pocit, že sa dívate do tváre už štyridsiatničky. Jej pleť vyzerá mlado a sviežo, čo poviete? Nuž darmo, starostlivosť o ňu sa naozaj vypláca.

Čítajte tiež: Speváčka odhalila cvik na štíhle a vypracované brucho: Vďaka jednému cviku vyzerá dokonale

Foto:
Instagram.com/drew_barrymore/
Zdroj:
MG

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba