Francúzsky účes „Banana Bun“ sa stal populárnym po celom svete: Čo hovoríte na tento parížsky drdol?

Nedbalý a jednoduchý účes inšpirovaný štýlom Francúzok sa stáva obľúbeným aj v Hollywoode. Inšpirujte sa rebelským drdolom, ktorý si vyčarujete za pár minúť aj v pohodlí domova.

Inšpirujte sa francúzskym drdolom, ktorý vás očarí svojím nedbalým lookom

Inšpirujte sa francúzskym drdolom, ktorý vás očarí svojím nedbalým lookom

Zdroj: instagram.com/kristin_ess

„Banana Bun“ je najnovšia vlasová inšpirácia, ktorá sa okamžite stala hitom tejto sezóny. Nonšalantný účes je spojením nadčasového štýlu a nezameniteľnej francúzskej elegancie. Tento spôsob úpravy vlasov zvládnete aj bez pomoci profesionálneho stylistu a to je dôvod, prečo si ho zamilujete.

Mohlo by vás zaujímať: Obyčajný vrkoč štyrikrát inak: Inšpirujte sa horúcimi trendmi! Vrkoče sú stále IN!

Nedbalý look

Vlasy vyfúkané „ na strapato“ a zopnuté do nízkeho uzla sú základom tohto nenáročného účesu. Voľný drdol je umiestnený čo najnižšie a smeruje až ku krku. Celý dojem dotvárajú voľne padajúce pramienky vlasov, ktoré vytváraj nedbalý look.

Inšpirované Parížom

Tento účes je presným opakom ulízaných drdolov, či dokonalých frizúr. Základným heslom sú rozstrapatené vlasy a uzol, ktorý pôsobí veľmi ležérne. Moderný účes, ktorý preslávili Parížanky sa objavil aj na prehliadkových mólach.

Nadčasový účes

Chaotický no zároveň veľmi nežný a štýlový! Presne taký je nový účes, ktorý sa dostáva na svoje výslnie. Pre niekoho sa môže zdať neupravený, no nám v dnešnom svete príde veľmi praktický a nadčasový

Asymetrický drdol

Čím strapatejšie, tým lepšie. Aj tak by sa dal popísať nový účes, ktorý si získal svoju priazeň po celom svete. Správnu textúru vlasov dosiahnete sprejom na vlasy, ktorý je určený pre tzv. plážové vlny. Asymetrický drdol je ideálny k elegantnému outfitu, či casual looku.

Inšpirujte sa: Elegantný účes, ktorý valcoval tohtoročné prehliadky v Paríži: Jednoduchý postup, ktorý zvládnete aj samy doma

Vhodný aj pre krátke vlasy

Máte polodlhé vlasy a neviete, ako ich upraviť? Zvoľte šik drdol, na ktorý vám postačí len pár vlasových sponiek a fixačný sprej. Fantázii sa medze nekladú, vaše vlasy si len omotajte okolo seba a zopnite. Nezabudnite na voľne padajúce pramene vlasov popri tvári a úspech je zaručený.

 

 

Foto:
Instagram osobností
Zdroj:
MB

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba