Zacvičte si s Vierkou Ayisi: Stačí zopakovať tieto jednoduché cviky a lepšie telo budete mať na dosah

Naberte stratenú energiu a chuť do života a to rýchlo a jednoducho. V spolupráci s Vierkou Ayisi vám FEMINITY prináša už druhý diel jej nového projektu založeného na online cvičení Fit Inspirit. Nechajte sa inšpirovať a získajte vysnenú postavu.

Vierka Ayisi a jej nový projekt vás dostanú do formy

Vierka Ayisi a jej nový projekt vás dostanú do formy

Zdroj: Vierka Ayisi

Milé čitateľky, je mi obrovskou cťou s vami zdieľať môj úžasný nový projekt INSPIRIT. Tento projekt je spojením cvičenia, yogy, sebapoznávania a zdravého životného štýlu. Dlhodobo som pôsobila ako lektorka kondičného cvičenia a yogy, tu doma na Slovensku aj v zahraničí. Do tohto cvičenia som zo skúsenosti zahrnula všetko, čo je pre telo v rámci cvičenia dôležité.

Prečítajte si: 20-minútové cvičenie s Vierkou Ayisi: Vďaka tejto štvorkombinácii cvikov prejde vaše telo znovuzrodením

Na čo sa môžete tešiť?

Prvou súčasťou tohto projektu je online cvičenie s názvom Fit Inspirit, do ktorého som preniesla svoju lásku k tancu, pohybu a k yoge. Ide o inštruktážne cvičenia, ktoré spájaju dokopy rozcvičku, posilňovacie cviky, ľahké tanečné prvky a súčasťou je teda aj výučba yogy.

Ďalšou časťou projektu INSPIRIT sú aj pravidelné motivačné blogy. Tie budú vychádzať vždy spolu s nový cvičebným videom a budú sa týkať tém, ktoré nás, ako ľudí žijúcich v modernom svete, každodenne obklopujú. Pod záštitou INSPIRIT taktiež s mojím otcom Fredym na Slovensku organizujeme cvičebné, pohybové a yogové workshopy, kde prednášame aj o meditácii, sebapoznaní či duševnom zdraví.

Neprehliadnite: VIDEO: Tanečnica Vierka Ayisi predstavila nový projekt Fit Inspirit: Vďaka nemu sa môžete dostať do formy!

20 minút cvikov, ktoré vám zmenia pohľad na pohyb

Cvičenia trvajú 15 až 20 minút, skladajú sa zo štyroch častí – teda rozcvička, trochu tanca, posilňovacie cviky a yoga. Na tú kladiem veľký dôraz. Pretože nie je dôležité mať len zdravé telo, ale i ducha. A keďže naša spoločnosť kladie veľký dôraz na fyzický vzhľad, zabúdame si rozvíjať svoje vnútro a aj spirituálne rásť.

Mojím názorom je, že by sme nemali cvičiť a správne sa stravovať iba kvôli tomu, aby sme dobre vyzerali, ale aby naše telo zdravo fungovalo.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Fitneska Olívia Pohánková má vďaka týmto dvom cvikom dokonale štíhle bruško: Robíte ich správne?

Žijem naozaj to, čo šírim. Som vegetariánka od detstva, nikdy som neskúsila alkohol ani cigarety. Vážim si svoje telo, ženskosť, cením si svoje zdravie. Cítim vášeň pre to, čo robím. Budujem v sebe zdroj, ktorý mi pomáha stať sa lepšou verziou samej seba. Páči sa mi pri tom inšpirovať ľudí, aby našli spôsob, ako milovať samých seba ešte trošku viac. Naše telo nam slúži najlepšie ako vie. Práve vo svojom vnútri by sme mali hľadať inšpiráciu na rozvoj svojej sily energie, harmónie a seba rešpektu.

Cez videá, prostredníctvom mojich blogov, workshopov alebo sebapoznavacích seminárov, vás chcem vpustiť do svojho sveta, aby sme sa navzájom inšpirovali a stali sa zdravšími a lepšími.

VIDEO: Inspirit s Vierkou Ayisi & cvičenie Fit Inspirit 2.diel

A čo vás čaká, keď nás budete pravidelne čítať? Sledujte krátku upútavku toho, na čo všetko sa v podaní Vierky Ayisi môžete tešiť

Téma na dnešný deň: SNY & CIELE

Už ste niekedy poznali osobu, ktorá nemala potuchy o tom, čo chce v živote robiť a aj napriek tomu bola úspešná? My všetci potrebujeme niečo, čo stojí za to, aby sme na to zamerali svoju pozornosť. Mať sny a ciele pôsobí ako kompas, ktorý nám určuje smer, ktorým by sme mali kráčať. A až kým si neurčíme ten správny smer, nikdy si nebudeme na sto percent istí, či robíme progres.

Naberte inšpiráciu: Najčastejšie chyby žien v snahe schudnúť a mať krajšie telo: V tomto najviac podvádzajú samy seba

Taktiež sú dôležité aj naše samotné činy, pretože tie nás veľakrát môžu posielať vzad namiesto vpred.  Ak sa dlho pohybujeme v inom smere, ako v smere k našim snom, tak prídeme o mnoho možností potrebných na to, aby sa náš sen uskutočnil. Čím väčšie máme sny a ciele,  tým väčší je ich potenciál. Ak si vizualizujeme svoj cieľ alebo sen vo veľkom, tak takisto bude i potenciál dosiahnutia tohto sna veľký.

Osoba, ktorá má sen a cieľ, vie, čoho všetkého je ochotná sa vzdať, aby mohla stúpať. Sústreďuje svoju pozornosť na veci, ktoré ju približujú k jej cieľu a dáva menšiu pozornosť všetkému, čo nie. A nezabudnime na správny postoj, pretože: Sen bez pozitívneho postoja z nás vytvára "snílka". Pozitívny postoj bez sna z nás vytvára príjemnú osobu, ktorá nemôže spraviť pokrok. Sen spolu s pozitívnym postojom z nás vytvára osobu s neobmedzenými možnosťami a potenciálom.

Foto:
Vierka Ayisi, Ján Zemiar, Video: YouTube
Zdroj:
Vierka Ayisi

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba