Najsexi telá najžiadanejších modeliek na svete: O týchto sedem žien je momentálne najväčší záujem

Každá žena je krásna svojím vlastným spôsobom. Týchto sedem však valcuje svojou krásou a dokonalým telom celý svet.

Pozrite si telá najžiadanejších modeliek

Pozrite si telá najžiadanejších modeliek

Zdroj: Profimedia, instagram.com/gigihadid, instagram.com/adrianalima

Niektoré z nich sú na výslní už roky, kým iné sa dostali do povedomia len nedávno. Napriek tomu patria k najkrajším a najlepšie zarábajúcim modelkám na svete.

Čítajte aj: Najznámejšie svetové topmodelky 90. rokov, ktoré dobyli svet modelingu: Viete, ako vyzerajú dnes?

Gisele Bündchen

Brazílska modelka a herečka Gisele patrí k najžiadanejším už od roku 2002. Hoci má 36 rokov je o ňu stále veľký záujem. Napriek tomu sú momentálne jej hlavnými prioritami rodina a deti, ktoré má spolu so svojím manželom Tomom Bradym.

Adriana Lima

35-ročná brazílska modelka Adriana Lima je jedným z najdlhšie pôsobiacich anjelikov značky Victoria´s Secret. Svet ju miluje kvôli dokonalému telu, dlhým nohám a zmyselnému pohľadu.

Kendall Jenner

Americká modelka a televízna osobnosť Kendall sa preslávila hlavne ako jedna zo známych sestier Kardashianových a tiež vďaka svojej sociálnej sieti. Modelkou sa stala už v mladom veku a darí sa jej až dodnes.

Karlie Kloss

Má len 24 rokov a patrí k najlepšie plateným modelkám na svete. Karlie je výnimočná hlavne tým, že si zachovala svoju prirodzenosť a v krátkom období sa stala tvárou 18 rôznych svetových značiek.

Gigi Hadid

Ku sláve jej pomohla sociálna sieť kde má viac ako 20 miliónov fanúšikov a úspešný otec. Hoci v minulosti Gigi kvôli svojej ženskej postave v modelingu neprerazila, dnes patri k najžiadanejším modelkám na svete.

Rosie Huntington-Whiteley

Anglická modelka, herečka a anjelik Victoria´s Secret. Rosie si svoju postavu už roky udržiava vďaka zdravej strave a cvičeniu. Konkrétne sa venuje pilatesu a jóge. Hoci je momentálne tehotná, svoj sexepíl a chuť do cvičenia nestratila.

Mohlo by vás zaujímať: 5 beauty trikov, ktoré sme sa naučili od jednej z najpôvabnejších žien, Adriany Limy: Inšpirujte sa nimi aj vy

Cara Delevingne

Cara je modelkou už viac ako osem rokov, hoci prvýkrát sa objavila ako 10-ročná v magazíne Vogue. Modelka je známa svojím naturálnym obočím a tiež tým, že si život užíva naplno.

Ktorá z modeliek sa vám páči najviac?

Gisele Bündchen
88
Adriana Lima
172
Kendall Jenner
51
Karlie Kloss
32
Gigi Hadid
121
Rosie Huntington-Whiteley
37
Cara Delevingne
251
Hlasovalo: 752

Foto:
Profimedia, instagram.com/gigihadid, instagram.com/adrianalima, SITA, instagram.com/rosiehw, instagram.com/gisele, instagram.com/kendalljenner
Zdroj:
forbes.com, DD

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba