Na svadobnej ceste ma môj manžel takto ponížil: Po pár mesiacoch som ho kvôli tomu opustila

Svadobná cesta by mala patriť k najkrajším dovolenkám v živote manželov. Tá moja však príliš atraktívna nakoniec nebola.

Musela som ho opustiť

Musela som ho opustiť

Zdroj: Profimedia

Adama som si získala tým, že som bola atraktívna a okrem iného skvelá v posteli. Nebol prvým mužom, ktorý túto moju "prednosť" ocenil. Osobne som sa za to ani nehanbila, keďže vďaka tomu som mala pri sebe muža, ktorého mi slobodné ženy a dokonca aj moje kamarátky závideli. 

Čítajte aj: Vďaka manželovmu zavádzaniu noviniek som prestala s ním spávať: Kvôli tomuto to zašlo až príliš ďaleko

Hoci som poznala svoje tajné zbrane, túžila som po láske rovnako, ako iné ženy. Preto nemôžem povedať, že s Adamom to bolo len o sexe. Skutočne som ho milovala a záležalo mi na tom, aby so mnou muž jeho kvalít zostal, a aby sa do mňa zamiloval. Nakoniec si ma vďaka mojej iniciatívnej povahe vzal a ja som dosiahla to, čo som chcela. Aspoň som si to myslela.

Toto sa stalo na svadobnej ceste

Adam sa so mnou vždy rád pochválil v spoločnosti, keďže vedel, že patrím k ženám, o ktoré bol záujem. Mojou výhodou však bolo, že som nevliezla do postele každého schopného muža, a to mi hralo do karát. Vedela som si vybrať. Nevyžadovala som od neho veľa a vo všetkom ho podporovala. Našiel pri mne to, čo muži vo vzťahoch a v manželstve hľadajú. Ja som sa však mierne prerátala. Svadba bola krásna a všetko vyzeralo ideálne. Na svadobnej ceste som si všimla, že jeho pozornosť nepatrila iba mne, ale aj iným ženám. Samozrejme, že som to nenechala len tak a snažila sa dať mu najavo, koho má pri sebe. Všetko vyvrcholilo v jeden večer, keď mi podnapitý na bare povedal, že som najlepšia, akú v posteli mal, ale to neznamená, že ostatné ženy nemajú čo ponúknuť. Vraj aj moja krása raz pominie a musím rátať s tým, že nič nie je navždy. Okrem iného som vraj na neho príliš naviazaná a už vie, čo odo mňa môže čakať. Nevedela som, ako reagovať, a preto som bez slova odišla do izby. Na druhý deň predstieral, že sa nič nestalo. Verila som, že to celé spôsobil alkohol a nič podobné sa opakovať nebude.

Mohlo by vás zaujímať: Exmanžel sa zo spoločného bytu neodsťahoval ani po rozvode: Takto som to nakoniec vyriešila

Po návrate z dovolenky mi ukázal, kde je moje miesto. Na večierkoch a v posteli to bol milujúci manžel, ale keď sa pripil správal sa úplne inak. Veľakrát neprišiel domov a o neskorých telefonátoch ani nehovorím. Bola som zamilovaná a nechcela som ho stratiť, preto som to zopár mesiacov tolerovala. Okrem postele a času strávenom v spoločnosti medzi ľuďmi sme však nedokázali normálne komunikovať. Zistila som, že som si vzala muža, ktorý síce niečo znamenal, ale v skutočnosti to bol jeden veľký ignorant, ktorého hlavnou prioritou bolo uspokojenie v posteli, krásna partnerka a jeho vlastné súkromie. Bolo to manželstvo, ktoré ma psychicky neuspokojovalo, a preto som nakoniec podala žiadosť o rozvod.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba